Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval nőknek nem mondunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval nőknek nem mondunk nemet? Járni akart velem egx lány, de elég csúnya volt, meg kicsi paraszt! De a haverok azt mondják, hogy hülye voltam, lánynak nem mondunk nemet!

Figyelt kérdés

Úgy kezdte ez a haverom egyik ismerőse, hogy rám írt Facebookon, hogy szia, van barátnőd? Írtam, hogy nincs. Majd, akarsz velem járni, nincs pasim!

Meg lepődtem, de megnéztem a képeit, és elég nem az én ízlésem, ilyen rapper össze fogott hajjal, azt hittem, fiú... :D

Majd találkoztunk, de ott is elég flegma volt, hogy menjek már gyorsabban, üljél már mellém! Ide gyere!


16 éves, és volt vagy 5 pasija. Kicsit ilyen panel proli a csaj!

Aztán nem éreztem jól magam, és kitaláltam, hogy haza kell mennem mert dolgom van.

Majd hívogatott de nem vettem fel. Most nem keres már egy ideje.


A haverok szerint hülye vagyok, mert "pi...ak nem mondunk nemet!" kitudja mikor lesz még esélyem ilyen könnyen mrg szerezni egy csajt! Szt mondták, nem kellett volna vele járnom sokat, csak megtolom párszor!


De ha tök ronda, flegma és bunkó, akkor sem?

Hülye vagyok hogy kihagytam?

16f



2014. jún. 20. 13:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Mi az igenytelenseg abban h ha felkinalkozik egy no es megdugod? Szerintem veletek komoly gondok vannak! :)


Es ha elojossz azzal h a szerelmeskedes kifejezes a szerelem szobol ered, akkor feladom. Kihalasra vagyunk itelve!

2014. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármibe beledugod az igénytelen.

Nem jövök a szerelmeskedéssel, de azért a minőségi szexről szerintem neked fogalmad sincs.

Egyébként az állatok b**sznak válogatás nélkül.

2014. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy felkínálkozott!?! Nem kínálkozott fel, nekem ez nem jött át a szövegből. Járni akart vele!! Nagy különbség! A haverok azt tanácsolták, hogy addig legyen vele míg meg nem húzza aztán tegye ki, mert ha a csaj oda van érte könnyű dolga lesz. EZ GERINCTELENSÉG! Ez nem b*ziság ez szimplán kihasználja a másik mind érzelmileg mind testileg.

Ha arról lenne szó, hogy a csaj csak szexet akar és azt utasítja vissza, akkor már azt mondanám, hogy hmm-hmm, hacsak tényleg nem valami szörnyű visszataszító nőnemű lény, mert egy olyan lánnyal is simán jól érezheted magad aki amúgy nem jön annyira be.

De amiről itt szó van az a lány kihasználása és azt én személy szerint férfiként visszataszítónak találom.

Ha félreértettem valamit akkor én kérek elnézést.

2014. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én ritka szexéhes állat vagyok, de a leírás alapján egy ilyen "lány" nekem se kéne... :D
2014. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Banyek! Rám is írhatnának ilyen csajok!
2014. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
tényleg vannak olyanok akik nem mondanak nemet, de nyugodtan lehet. Én is szoktam. Ha nem érzed magad jól vele, akkor hagyni kell.
2014. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

nekem 2 lánnyal is volt hasonló, csak mindegyiket jobban ismertem azért, az egyik több mint egy évig próbálkozott, szeintem most márnagyon utál hál istennek :)

ha egy igénytelen állat vagy akkor tényleg nem mondasz nemet ;)

16f

2014. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
mondjuk igaz ő egy evolúciós zsákutca volt: az arca ronda, teste is ronda, orra görbe, a hangja ocsmány, lelke meg üres és gonosz meg álszent
2014. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 kolosszus22 ***** válasza:

Jól tetted, persze még nagyon fiatalok vagytok, nyilván a haverjaid a egyelőre még nem látnak túl a "punci"-n, de semmi értelme olyannal lenned akivel nem érzed jól magad és nem kívánod, még egy dugás erejéig sem, hiszen mint mondtad külsőre sem jön be.

27F

2014. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, nyugodtan mondj nemet.

Oké, ingyen punczi, de ennyire azért nem kell fillérbаszónak lenni: vannak gyönyörű szolgáltató csajok, akiket megcsinálhatsz 10-15e forintért, ha csak arra kell éppen.

Nem vesztettél semmit. Ha nem érzed magad jól vele, ne legyél vele. Nyilván ezzel a mentalitással párkapcsolatra úgysem lett volna alkalmas, sokkal többet szoptál volna vele, mint amennyit ő szopott volna neked...


Na hajrá.

2015. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!