Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha olyan lányokkal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha olyan lányokkal nem kezdek, akik már sok pasin túl vannak? Pedig elvileg ezek tudják mi a jó!

Figyelt kérdés

Mert szóba szokott kerülni, hogy hány barátja volt eddig, és mikor meghallom, hogy 4,5,6 és 17 éves, akkor elmegy tőle a kedvem, mert eszembe jut, hogy hány srác vette már kezelésbe, előttem és fúj!

Ez nem normális igaz?

Azt mmondják, ezek a lányok a legjobbak, mert tapasztaltak! De engem undorral tölt el, hogy hány kan smárolt elottem vele, meg hányan fogdosták!

18f



2014. jún. 20. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
A 19 éves kislány hogy beszólt, hogy nincs igazam:D meg, hogy durván sok. na, majd az egyetemi éveid után beszélgessünk, hogy mi a durván sok:D
2014. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Kövezzetek meg, ítéljetek el, de nekem olyan feleségem van aki előttem rengeteg pasival volt (számot direkt nem írok). Mi már 10 éve vagyunk együtt, 5 éve a feleségem és minden rendben van közöttünk.

30/F

2014. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
igen,de nem mindegy, hogy 30éves korára volt sok pasival,amikor már érett nőnek számít, vagy 16,amikor még csak egy kislány.
2014. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

Még mindig nem a számok határozzák meg egy nő/férfi értékét, hanem a viselkedés. :)


Kérdező, viszont akkor remélem te sem érsz/smárolsz/fekszel le csak úgy lányokkal, mert az visszataszító, ha egy bizonyos keretszámot túllépsz, és már kiesel a normális fiú kategóriából. Ciki, ha bort iszol és vizet prédikálsz.

2014. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én se kezdek olyan lányokkal, és fordítva se lenne probléma, mert nálam nem igazán lehetne kevesebb párkapcsolata (0) valakinek:D

Pont azért, mert ha találok hozzám hasonló lányt, akkor nagyon meg fogom tudni becsülni. Egyébként is, mindenki olyan párt választ magának akivel hasonló értékrendjük van, itt nincs olyan, hogy ez baj, az baj.

2014. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
Én pasik terén vagyok így..ha már volt 4,5,6 barátnője akkor mar nem is kell..én is elkezdek undorodni tőlük..nekem csak olyan pasi kell amilyen én vagyok..szűz:DD
2014. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem baj, magadhoz hasonlót kell keresni. Én sem veszek férfiszámba olyat, aki nem válogat.
2014. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!