Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Az exemmel 1,5hónapja szakítottunk, de nagyon jóban vagyunk. Ma feljött hozzám viszont én aludtam és a telefonom az ágyam mellett volt és ő beleturált.. megnézte a képeimet. Képek közöt volt 1-2 merészebb kép rólam és számonkérte tőlem,hogy minek kellenek ilyen képek meg hogy biztos ezeket küldözgetem mindenkinek,meg hogy mikor lett csinálva és hogy egy r..ancvagyok.. :O

Szerintetek,hogy nézzek ezek után a szemébe? Vagy egyeltalán nekem kell szégyelni magam?

És még ő volt felháborodva,hogy mertem neki szólni , hogy mégis mi jogon turkál a telomban és azzal mentegetözött,hogy nem az sms-eket meg a hiváslistát nézte meg...


2014. jún. 20. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én 19/L, ő 23/F
2014. jún. 20. 17:29
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell szégyellned magadat. Inkább neki. Mit keresett a telefonodban????
2014. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem mondta,hogy mit keresett hiába kérdeztem.. inkább a képre terelte a témát... És akkor még azt is a fejemhez vágta,hogy akkor küldjem el annak a k.csögnek a képeket akivel olyan jól elbeszélgetek.. :O Komolyan mondom,hogy olyan nagy ügyet csinált pár barab képből mintha a együtt lennénk és megcsaltam volna :O
2014. jún. 20. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

pláne, hogy szakítottatok.

Erről nincsen mit beszélni. Jól le---od, és kidobod.

Nehogy már te kérj elnézést, mert ő b--ó volt, és még ő kér számon olyasmiért amihez köze nincsen. Állj mondjuk a sarkadra :)

2014. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hiába próbálok a sarkamra állni, valahogy mégsem megy :/

Állandóan kérdezi,hogy van esetleg vki más meg stb stb.. mondom h nincs. erre múltkor látta,hogy egy csávóval beszélgetek és ő rögtön elhordta minden b..inak :O Pedig nem is ismeri.. és akkor neki nem tetszett az,hogy én védem azt a csávót.. szerintem ez nem normális dolog.

Meg ő mondja akkor,hogy számíthatok rá és hogy bármit elmondhatok neki? Ahha és ha elmondanám ezek után,hogy alakulban van egy csávóval akkor mi lenne a reakciója? Tuti azon lenne,hogy bekeverjen,mivel ő ilyen bosszúálló fajta :/

2014. jún. 20. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!