Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról? 16/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem nekem való. Nem ideális, aki ilyen kapcsolatban van, általában kényszerből teszi, és szenved. Nem látom értelmét.
2014. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Cintike19991204 válasza:
Szia.! nekem távkapcsolatom van 15 vok és egy 17 éves fiu aki Magyarországon lakik :( én meg Angliában szóval nagyon nehéz ez igy..nagyon hiányzik és sirtam is már mert én nem szeretek itt lenni..ugyhogy sok sikert :')
2014. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy 2 év múlva kell próbálkozni
2014. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ez nem fog működni, főleg nem ennyi időn át.
2014. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Működhet. Attól függően hogy mennyire erős a kötlék a két ember között. Tele van szenvedéssel meg csomó rossz érzéssel meg némi jóval. A korotok pedig szinte lényegtelen. Én is a te korodban találkoztam azzal a lánnyal akibe a mai napig szerelmes vagyok.

28F

2014. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!