Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megóvás vagy titkolózás?

Figyelt kérdés

Halihó, sziasztok.

A párom 26 éves, kicsit már a nyugvó korban van. A mai nap ránk tört az őszinteség roham és bombáztuk egymást kérdésekkel. Hosszas beszélgetés után kiderült róla, hogy 7 csajt elutasított, mert barátnője van. Illetve rólam, hogy én ártalmatlan üzeneteket töröltem ki pasikkal való beszélgetés folytán. (Ártalmatlan= sulis dolgok) Aggódik, hogy titkolózom... holott nem akartam, hogy rosszat higgyen mindjárt, de ugy tunik ezzel meginkabb megijedt. Hozzárakta, azért sem szokott eljárni bulizni haverokkal (persze 1 évbe 2x elmegy) mert öszinten szeret. Megjegyzem külföldön dolgozik.

Szerintetek ez most minek számít, aggódni kéne esetleg?

18/L



2014. jún. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Bakker...nemhogy örülnél, hogy ennyire kellesz neki.

Mondjuk én a korkülönbséget pont ezért tartom soknak, mert már itt is kiviláglik, hogy mind ketten mást vártok egy kapcsolattól.

Meg "nyugvó kor"?? 26 évesen? Ugyan már...

2014. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok bulizós típus, és a nyugvó kort arra értem, hogy már inkább velem töltögetné a napjait... :)
2014. jún. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!