Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Igaz már 34 múltam de most lett egy új kapcsolatom előző sajnos véget ért nemrégiben meg ismerkedem valakivel kezdetben jól mentek a dolgok úgy nézet ki lesz köztünk komoly kapcsolat viszont utóbbi hónapokban nem haladunk sehová a hölgy azt mondja ő komoly kaapcsolatot akar velem de a napjaink nagyából annyiból állnak hogy a gyerekére vigyázok meg ide oda kisérem semmi randi jellegű tali nincs sőt bár nem túl tiszteségesen de meg tudtam hogy fél meztelen képeket küldütt 1 facebookos ismerősének meg 1 félmeztelen férfi fotóját találtam a küldött üzeneteibenn szeretem a lányt nem tudom mit tegyek
2014. jún. 22. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem játszik veled, bébiszitter kell neki. Ugorj!
2014. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mit kéne tennem? ha el mondom hogy tudok a fotókról mi történhet? ugyanis az ő tutta nélkül léptem be a facebookjába
2014. jún. 22. 21:19
 3/3 anonim válasza:

Szerintem beszélj meg vele, hogy neked ez nem esett jól. És nem mehet így. Légy vele őszinte.

(Ha komoly kapcsolatot szeretne, akkor nem küldene ilyen képet a pasinak..legalábbis én ezt nem tenném a helyében..) 17/L

2014. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!