Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy elvárás, hogy 4-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás, hogy 4-5 gyereket szeretnék? Vagy erre majd út közben kell rávenni őket, később?

Figyelt kérdés

Mindig sok gyereket szerettem volna, mert nekem is jó néhány testvérem van. Most már meg fogok állapodni (33 éves férfi vagyok). A csajozással nincsen gond, meg a nőkkel való kapcsolatteremtéssel, de már háromszor is előfordult hogy egy lánynak néhány hónap kapcsolat után felhoztam, hogy jó lenne 4-5 közös gyerek, de erre erőteljesen visszakoztak.

Az anyagiakkal nincs gond, a fizumból, megtakarításomból ennél több gyereket is el tudnék tartani.


Maximum 25-28 éves lányok érdekelnek és csak náluk próbálkozom, mert egyrészt nekem ez a korosztály (18-28) a legvonzóbb, másrészt azért például ennyi gyerek összehozásához idő is kell.


Egy 36 éves barátomnak most születik a 3. gyereke a 27 éves feleségétől, szóval szerintem nem olyan nagyon lehetetlen dolog az, amit akarok. Mit tanácsoltok?


2014. jún. 22. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Szerintetek amiket itt megosztottam, azoknak a 90%-át megosztottam valaha is olyan nővel, akitől akartam valamit? Bizony nem."


Persze hogy nem, mert gyáva vagy bevallani egyenesen, hogy kell egy állandó szexpartner, egy gyerekgyár, de hűséges a büdös életben nem leszel hozzá... Pedig a hűségtől lennél értékes ember. Nem a sok pénzedtől amitől akkora az arcod mint egy ház.


Ha elmondanád az igazat a nőknek, akiktől akarsz valamit, nem tenné szét a lábát neked még a kutya sem.

2014. jún. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"És ha mondjuk el is veszel valakit, mert lesz akkora marha, hogy hozzád megy, és kiderül, hogy nem lehet gyereke?"


Akkor levágjuk, mint a hizlalt malacot.

2014. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11:

De amit mondasz, az nem fedi át a valóságot, a gyakorlatot. Például:

Jó, gyáva vagyok. És? Továbbra is boldog életem van és úgy élem és fogom élni az életem, ahogyan én szeretném.


"Pedig a hűségtől lennél értékes ember."

Valaki attól értékes, hogy megtagadja a saját alapvető vágyait és igényeit (ha vannak neki ilyenek) és képmutatóan inkább a társadalomnak és más emberek véleményének akar megfelelni? Bennem az vált ki tiszteletet, ha valaki nem másoknak akar megfelelni, hanem saját magának. Milyen ember az, aki csak azért nem csinál meg valamit, hogy ismeretlen egyének, a tömegek ne ítéljék őt el?


"kell egy állandó szexpartner, egy gyerekgyár, de hűséges a büdös életben nem leszel hozzá"

Most már tudom, hogy ti fixen nők vagytok, nem pedig csak magukat nőnek álcázó férfiak. Csak egy nő világszemléletében létezhet úgy együtt két dolog, hogy hűség=szerelem, szeretet. Ami nagyon jól van, hiszen a nők teljesen eltérőek a férfiaktól. A különbség csak annyi, hogy a férfiak megértőbbek a nőkkel, mint fordítva. Egy szerető kapcsolatban a nő akkor csal meg, ha valami baj van a kapcsolattal és már nem szereti úgy a másikat. Én máshogy működök és nem szégyellném valószínűleg kielégíteni a szexuális vágyaim akár egy állandó szeretővel sem (csak hogy reagálják arra, hogy AIDS-et meg szifiliszt hoznék haza mindenhonnan).

"egy gyerekgyár"

Egy gyerekgyár akinek az emocionális és anyagi jóléténél és biztonságánál talán csak a gyerekgyár által gyártott gyerekeké lenne fontosabb nekem a világon. Miért? Mert a magam számára is jó érzés, ha gondoskodhatok a családomról. Akikért meg is halnék, mert egy ősi, morbid értelemben még az is valahol a küldetésem egyik beteljesítését jelentené.


"Nem a sok pénzedtől amitől akkora az arcod mint egy ház."

A vagyonom számít a legkevésbé az életben. Az csak egy eszköz arra, hogy bizonyos dolgokat megengedhessek magamnak és sose kelljen aggódnom mindennapos anyagi problémák miatt, mint nagyon sok embernek.

Sokkal fontosabbak számomra bizonyos emberi értékek: Hogy szerető, összetartó családban nőttem fel és vagyok most is. Hogy olyan barátaim vannak, akikkel megértjük egymást és sok mindenben hasonlóan látjuk a világot. A tény, hogy jól megértetem magam az emberekkel és könnyen szerzek új barátokat, ismerkedek. Az, hogy a személyiségemmel tudok érdeklődést és vágyat kelteni a nőkben első sorban, nem pedig kinézettel vagy pénzzel. Hogy nyitott vagyok új tudás, ismeretek, tapasztalatok megszerzésére. Ezek mind nagyon fontosak a mostani életemben is.


12:

Azt hiszem az lesz a következő válaszod, hogy befogod a füled, elkezded ingatni a fejed és azt mondod: "Sálálálálálálá, nem hallom amit mondasz, nem hallom..."

2014. jún. 25. 10:28
 14/16 anonim ***** válasza:

"Valaki attól értékes, hogy megtagadja a saját alapvető vágyait és igényeit (ha vannak neki ilyenek) és képmutatóan inkább a társadalomnak és más emberek véleményének akar megfelelni? Bennem az vált ki tiszteletet, ha valaki nem másoknak akar megfelelni, hanem saját magának. Milyen ember az, aki csak azért nem csinál meg valamit, hogy ismeretlen egyének, a tömegek ne ítéljék őt el?"


Én leszarom más emberek véleményét. Nem azért vagyok hűséges a férjemhez, mert félek attól hogy mások elítélnek, és nem azért mert elfojtom a vágyaimat.


Ha az ember szeret valakit, mármint igazán tényleg szívből szereti, akkor annak nincsenek olyan vágyai, hogy mással szexeljen...hogy hűtlen legyen. Hát ennyi.


A férfiak megértőbbek a nőkkel? :D Tudod az én férjem ugyanúgy kivágna mint macskát sz...rni, ha megcsalnám.... elhiheted, hogy nem lenne megértőbb...mivel én is ugyanezt tenném ilyen esetben.


És ezeken felül pedig részvétem a leendő felségednek. És tudod miért? Nem a 4-5 gyerek miatt. Az már egész kicsi apróságnak tűnik ahhoz képest, hogy mert egy ilyen férje lesz. Aki be fogja csapni, hűtlenkedni fog, és hazudik hogy épp hol és kivel volt...., mert hogy bevallani nem fogod, hogy vágysz a másokkal való szexre. Ez szomorú. És amennyiben az illető nőnek van egy csöpp esze, és nem csak a pénzedre utazott, nyomban el is válik tőled, és leperli a gatyádat is, mert piszokul megérdemled, ha megcsalod.

2014. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14:

Igen, de ezt mondom, hogy te is azért csinálsz dolgokat, mert azzal magadnak okozol örömet, ráadásul most élsz a saját standardjaid szerint. És én is.


"A férfiak megértőbbek a nőkkel? :D Tudod az én férjem ugyanúgy kivágna mint macskát sz...rni, ha megcsalnám.... elhiheted, hogy nem lenne megértőbb...mivel én is ugyanezt tenném ilyen esetben. "

Nem, nem erre gondoltam. Csak erre: Én megértem a te igényeidet egy full monogám kapcsolatra. Tudom hogy vannak olyan emberek, akik nem olyanok mint én. Ellenben ha én hozom fel a saját standardjaimat, akkor azzal nem megértőek az emberek, főleg nők nagyobb arányban, mert teljesen más gondolkodásúak.

Most a témától elvonatkoztatva, tudod, ez olyan mint hogy a liberális politikai beállítottságú emberek látszólag mindent elfogadnak a világon. Kivéve azokat az embereket, akik nem fogadnak el valamit. Ne létezzen kirekesztés szerintük. De csak addig ne létezzen kirekesztés, amíg mindenki egyetért velük. Ha valaki nem ért egyet valami alapdogmával (ez esetben, hogy a hűség és a szeretet mércéje abszolút 100%-ban korrelálnak egymással), akkor azt ki kell közösíteni és nem lehet elfogadni.


Mi az hogy leperli a gatyám? Miért? Megcsalásért? Tudod, nem Szaud-Arábiában vagyunk vagy Indiában, ahol embereket köveznek vagy lincselnek meg megcsalásért. De te nagyon szeretnéd ha ott lennénk mi? Szeretnél egy olyan világot, ahol a megcsalást a hatóságok szankcionálják? (Remélem érződik ezen az irónia, de ha nem, akkor itt jelzem.)


Ezt látom: A nők és sok férfi is Disney meséken, valamint romantikus filmeken és könyveken szocializálódótt, már csak ezért is hápog és hápog, amikor szembekerül a valósággal, vagy annak egy olyan szeletével, amivel korábban nem találkozott, mert izolálta saját magát ezektől a dolgoktól.

Azzal, hogy az élet nem fekete és fehér és nem jók és rosszak vannak. Mind emberek vagyunk, én a megcsalásra való hajlandóságommal, te pedig a mélyről jövő rosszindulatoddal és valamilyen szabályozói kényszerrel felém és azok felé, akik egy általad dogma szerűen elfogadott dologról máshogy gondolkodnak az életben.

2014. jún. 25. 13:56
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy te ilyen vagy...vagyis adott esetben mással is szeretnél lefeküdni. Rendben van.


Azt írod, hogy az emberek nem elfogadóak (ha jól értettem), egy olyasféle nézettel ami a tiéd...miszerint másokkal is lefeküdnél a feleséged mellett.


De kérdezem én: miért is legyenek az emberek elnézőek egy olyan férfival vagy épp nővel, aki nem egyenes a párjával szemben, és becsapja? Erre tudnál válaszolni?


Én nem azért ítélem el a házasságon/ párkapcsolaton kívüli szexet, mert az hú de csúnya dolog, hanem azért, mert a másik fél közben úgy tudja, hogy hűséges monogám kapcsolatban él. Ez az ami engem roppant mód zavar, és nem tartom tisztességesnek. Remélem érted mit akarok mondani.


Tehát, sokkal tisztább és becsülendőbb lenne, ha odaállnál az elé akivel családot szeretnél alapítani, hogy drágám: én nagyon szeretlek téged, és a leendő sok sok gyerekünket is, de én nyitott kapcsolatban szeretnék élni. Mit szólsz ehhez?


Nem tisztább ez? Mint átvágni, becsapni, megalázni a másik embert?


Nyilván kevesebb nő van aki az ilyen kapcsolatokat kedveli, de biztosan vannak olyanok akik örülnének neki.


Nagyon igazságtalannak tartom, hogy csak a részedről nyitott egy kapcsolat. Milyen alapon? A másiknak miért nincs lehetősége eldönteni, hogy neki ez kell e vagy sem?


Megbántani nem akartalak, talán kicsit elszabadultak az indulatok:) elnézésedet kérem érte.


De örülnék ha válaszolnál, mert érdekel a véleményed arról amit most írtam.

2014. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!