Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Erre mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Erre mi lenne a megoldás? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, a barátom 18. Neki már volt előttem rövid kapcsolata, de még senkivel sem feküdt le. Nekem minden szempontból Ő az első. Még csak 1 hónapja vagyunk együtt, szóval ez a kérdés még fel sem merül bennem,nem akarok felelőtlen lenni és úgy érzem,hogy ezzel a dologgal még bőven várhatunk. Viszont az a gond,hogy neki,hát sokszor feláll,akár annyitól,hogy hozzábújok, rádőlök, megcsókolom. Szerintetek mit tudok/tudunk csinálni,hogy neki sem legyen ez nagyon kellemetlen,pl. ha utcán vagyunk? És ő mondta,hogy tiszteletben tart,addig várunk,amíg én akarom, csak én tudom,hogy ez neki így nem a legjobb.

Előre is köszönöm,aki elolvasta és értelmes választ tud adni!



2014. jún. 23. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az sok lenne neked ha kivernéd neki?
2014. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ha a szexel még vártok is, de egymáson könnyíthettek, te kivered neki, ő meg kicsit kényeztet téged, ő is élvezi, te is és végül mindenki boldog
2014. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
PETTING...
2014. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egy hónapnál még nem korai? Sokszor érzem azt,hogy már én is kész vagyok rá, ha nem is a szexre, akkor a pettingre, de nem igazán tudom eldönteni,hogy miatta akarom,hogy neki jobb legyen,vagy tényleg, igazából én is készen állok rá.

Nem vagyok felelőtlen és mivel ő az első nekem, ezért nem szeretném elsietni sem,de szeretném,hogy neki viszont jobb legyen valahogy

2014. jún. 23. 09:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Látod ezért tartoznek bizonyos dolgok kettötökre (hozzábujás, csokolozás, stb.) és nem a nyilvánosságra. Ha kettesben vagytok nem zavaro ha feláll neki.
2014. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
petting, abból nem lehet semmi baj.
2014. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utcán miért kell simogatni egymást, meg a másik szájában turkálni? o.O Ezt sose értettem.
2014. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utcán nem csináljuk azt az undorító nyalakodást, simogatást. Csak olyan helyen,ahol ketten voltunk utcán, ott megcsókoljuk egymást, de simogatás,meg ezeket nem. Átkarolva szoktunk üldögélni,úgy meg szerintem senkinek sem sértjük a szemét, ennél többet nem csinálunk utcán, de néha már ettől is van neki.
2014. jún. 23. 10:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem akarod, akkor egy idő múlva nem fog így reagálni a teste, mert hozzászokik, de szerintem 1 hónap után pettingelhettek már, nincs abban semmi rossz.
2014. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor kettesben vagytok, akkor fogd fel úgy, hogy ez számodra elismerés, mert valóban szeret és kíván téged, ami nyilván jó. Ha meg utcán vagytok, akkor inkább próbáljatok kevésbé érintkezni (ne ölelgesd nagyon). Persze kézfogás, meg csók lehet, de nem kell túlzásba vinni.
2014. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!