Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Erre mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Erre mi lenne a megoldás? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, a barátom 18. Neki már volt előttem rövid kapcsolata, de még senkivel sem feküdt le. Nekem minden szempontból Ő az első. Még csak 1 hónapja vagyunk együtt, szóval ez a kérdés még fel sem merül bennem,nem akarok felelőtlen lenni és úgy érzem,hogy ezzel a dologgal még bőven várhatunk. Viszont az a gond,hogy neki,hát sokszor feláll,akár annyitól,hogy hozzábújok, rádőlök, megcsókolom. Szerintetek mit tudok/tudunk csinálni,hogy neki sem legyen ez nagyon kellemetlen,pl. ha utcán vagyunk? És ő mondta,hogy tiszteletben tart,addig várunk,amíg én akarom, csak én tudom,hogy ez neki így nem a legjobb.

Előre is köszönöm,aki elolvasta és értelmes választ tud adni!



2014. jún. 23. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ez normális, hogy feláll neki ennyitől.. az lenne a gáz, ha nem! :)

annyit lehet tenni, hogy megigazítja, hogy kényelmes legyen neki...

2014. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
amúgy nem kell várni nagyon semmivel... ha kívánjátok egymást, akkor mehet a kísérletezés, szép fokozatosan! :)
2014. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazán sokat segítettek és könnyítettek az érzéseimen! :)
2014. jún. 23. 15:23
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2014. jún. 23. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!