Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ennek ellenére még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Lehet ennek ellenére még valami köztünk?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel eddig háromszor találkoztam de mindig elképzelhetetlen őrült körülmények között és nevetéssel teli órákat töltöttünk együtt. Eleinte barátságnak indultam neki,bár ő kapcsolatot nem akart de vonzódott hozzám )őszintén szólva én is hozzá) de nem engedtem neki semmit első találkozáskor. Másodszor megkért hogy aludjak nála,akkor sem mentem vele. Viszont harmadszorra buliztunk,mindketten becsiccsentettünk,ő kicsit jobban mint én. Nála aludtam de csóknál nem jutottunk akkor sem tovább de elmondta nekem hogy amúgy ő összejönne velem.Miután éjszakai hazaérésünk után csináltam neki vacsorát megkért hogy legyek a felesége,persze ez csak poénkodás volt. Aztán nem találkoztunk de mindig amikor más fiú barátaimmal látott sétálni,rámirt egyértelmü féltékenységgel. Aztán vettem a bátorságot és megkérdeztem tőle hogy most mi van köztünk vagy mi lehetne emrt ez nekem nem jó hogy barátság és kapcsolat között lebegünk. Erre az ő válasza az volt hogy még nem ismerjük egymást,aztán megkérdezte hogy de attól még kavarhatunk e. De azóta nem kért találkozót,és csak egyszer irt. Nem tudom mire számitsak ezek után. Minden vélemény érdekelne! Válaszokat előre is köszönöm!

2014. jún. 24. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kalandot akar.
2014. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is csak annyit..:(
2014. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!