Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom meg csalt, mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom meg csalt, mással végigcsókolózott egy egész napot részegen. Érdemes megbocsájtani?

Figyelt kérdés
van valakinek ebben tapasztalata? működhet egy ilyen után bármilyen kapcsolat is? 19F
2014. jún. 24. 13:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#9


Úgy is srác vagyok. :D

2014. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én soha az életben nem bocsájtanék meg a helyedben.
2014. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy ha fordított helyzetben lennétek és most a barátnőd tenné fel ezt a kérdést, hasonlóan sok megbocsátást sürgető hozzászólást kapnál-e, mint így...


Ennyi ostoba embert régen láttam egy helyen, de ne hallgass rájuk. Szerintem szakíts vele... Tapasztalatból mondom, hogy egy megcsalás után nem fognak megállni, főleg ha simán megbocsátasz neki, mert azt látja, hogy bármit megtehet.


Ha vele maradnál mégis, akkor biztos lehetsz benne, hogy egyszer sem lennél nyugodt, amíg nincs veled, mert azon kattogna az agyad, hogy biztos mással kefél éppen és csak rámennének az idegeid. Nem kívánnám senkinek sem ezt az érzést. Konkrétan életem legszebb napja volt, amikor végre megszabadultam a csalfa exemtől és végre fellélegezhettem.

2014. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

# 9:

Inkább talán azért, mert baromság amit az első válaszodban írtál, nem gondolod?

2014. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
k. nem volt az. :))) Majd idővel belátod
2014. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

# 15:

Igen, ez a lenéző stílus csak segít abban, hogy belássam, nekem van igazam... Hány éves vagy? 20?

2014. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%

36 :D

Nős, és hidd el elég sok párkapcsolatot láttam már tönkremenni hül*eségeken :D

Új lehetsz ha még nem ismersz :)

2014. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

# 17:

De ismerlek és nem tűnt fel, hogy ennyire buta lennél... Ráadásul látom, hogy az egóval sincs probléma...

2014. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%
Akkor gondolhatod, hogy nem 2 történet alapján mondom amit :)
2014. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Én is megcsaltam a párom és megbocsájtott. Utána jól működött
2014. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!