Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az, hogy olyan mélység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy olyan mélységig elmegy egy kapcsolat, hogy jobb kiszállni belőle?

Figyelt kérdés

Pont összeszedtem magam amikor ismerkedtem néhány lánnyal, kalandoztam az érzések között és próbáltam magam függetlennek megtartani. A mostani barátnőmmel akkor jöttem össze és nem akartam túl mély kapcsolatot addig, amíg az anyagi helyzetünk nem tökéletes.


Aztán jött a zuhanás. Családi balhé miatt el kellett költöznöm otthonról, a csaholó, őrült rokon mellett nem lehetett élni, albérletbe nem akartam menni, mondván pénzkidobás. az egyetemmel le kellett állnom. Gyakorlatilag a rokonom (kedves anyám) látta, hogy mikor tud a legnagyobb fájdalmat okozni (valószínűleg elég erősnek tartott ahhoz, hogy mostmár kidobhasson) és teljesen összetört.


A barátnőm mindent, de tényleg mindent megtett azért, hogy jó helyem legyen, még ki is alakítottunk náluk egy kis lakrészt, de nem tudom, olyan furcsa érzés az egész, mintha elveszítettem volna a szabadságom és a kiszolgáltatott, hülye helyzet miatt kevésbé lenne szavam, hitelem is. Az ő családjával is sok balhé volt amiatt, hogy ideköltöztem és hát, rengeteg olyan dolgon mentünk mindketten keresztül amin jobb lett volna, ha nem.


Szóval.


Lehet, hogy gonoszság, de én úgy érzem érdemes lenne független helyzetbe hozni magam és olyan lányra váltani, aki mindezekről nem tud, így szabadon álmodozhatnánk abban az illuzióban, hogy nincsenek határok, legalábbis volna időnk bőven az új határok óvatos kitapogatásában.


A mostani barátnőmnél egyszerűen már nem tudom mivel tudnék kitörni ebből a nihillből és minden ötletemet hülyeségnek tartja, alig lehet elrángatni valahova, ráadásul kiszolgáltatott vagyok ami csak ront a helyzeten, mert folyamatosan azon töröm a fejem miként lehetnék független. Nem akarnék az lenni egyébként, ha nem lenne ő is ilyen nyomorult helyzetben mint én. Neki sem jobb a családja. De mint már leírtam. Én jobb szeretnék nem is tudni ezekről.


Szeretem egyébként, de a kapcsolatot megmérgezték ezek a szörnyűségek.


2014. jún. 25. 06:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vegyétek meg tőlük azt a telekrészt. Gondolom a szövegből hogy úgy külön van. Aztán akkor nem lehet később probléma.
2014. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A barátnőm viszont csitítgat, hogy hát ő harmadrészt tulajdonos, innen nem fogja kidobni senki, meg hogy klassz amit csinálunk, folytassuk.

Ja, leburkolok egy vályogházat zalakerámia járólappal (oké, akciós volt) aztán 1,5 és múlva ránkrohad az egész, vagy kidől a fal, mert a szomszéd locsolja. Én meg nem mehetek át üvöltve, hogy mi a frászt locsolják, mert jön az anyós, hogy az ő kedves kis szomszédai ott azt csinálnak amit akarnak. Érted? Ilyenek vannak.

2014. jún. 25. 07:28
 13/17 A kérdező kommentje:

Ja, megvesszük szerinted nem fognak átjárkálni belepofázni mindenbe, meg tarhálni? Jó nagy hülyeség lenne még meg is venni. Az albérlet is pénzkidobás de ott legalább emberhez méltó környezetünk lenne. Itt meg maga lehetne a dolog a mennyország ha mindenki a SAJÁT DOLGÁVAL FOGLALKOZNA

De nem.

Szóval ez egy dilemma. És nem tehetek mást, csak kivárok, hogy most akkor vagyát...sznak, vagynem. De úgyis át.

2014. jún. 25. 07:31
 14/17 A kérdező kommentje:

Meg itt nem csak a rokonokról van szó. Én se tudhatom, hogy a barátnőm csak kihasznál, azért hajt bele ebbe, vagy ő is jónak gondolja.

Gondolj bele itt van egy hülye és a diákhiteléből építgeti a putriját, miért mondaná, hogy ez szar?

Mert nyilván nem akar velem közös otthont.


Te nem hagynád ott?

Sokat, nagyon sokat beszélgettem vele erről az egészről és nem érzem azt, hogy neki az az érdeke, hogy megvédjen a családja előtt és megvalósuljon az álom.


Nem, neki látszólag az az érdeke, hogy csináljuk. Hogy neki legyen egy kis lakása. Különben nem mondaná azt, hogy ez minden jogalap nélkül közös. Ilyen nincs, hogy minden jogalap nélkül közös, egyszer összeveszünk úgy, én innen max a papucsomat kapom majd meg.

2014. jún. 25. 07:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha már ilyeneken gondolkodsz,akkor lépj le.Ne öld bele a pénzed.
2014. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Költőnő? ***** válasza:
fura vagy.
2014. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#2. vagyok, ez így már más. Sajnos a családjával együtt kell elfogadnod, ha tetszik, ha nem. Ne akard szembeállítani velük, értelmetlen. Ha elfogadsz egy jó tanácsot, egy forintot ne ölj bele a más tulajdonába. Fizesd a rezsit "oszt csá". Bármikor kirakhat onnan a leányzó, szerinted kifizetné a beleölt pénzedet? Nem mondom, hogy ez lenne a célja, de elég fiatalnak tűntök, ebben a korban természetes, ha valaki nem akarja elkötelezni magát egy életre. Éldegélj vele szépen, fizesd a rezsit, gyűjtögesd a pénzedet, legyél jóba a rokonokkal /Sz.rj rájuk, de mosolyogva. Ha hagyod magad, előbb szabadulsz :D/ Ez a legjobb, amit tehetsz. Ha tarhálnak, jó magyar szokás szerint sírj, még jobb ötlet, ha te mész hozzájuk kérni. Egy ilyen eset után kuss lesz, meglátod, nagy ívben fognak kikerülni :D
2014. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!