Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy hibát követte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés
Mehettem volna Milánóba 3 hétig ingyen az iskolából, de van egy barátom , egy és fél éve együtt vagyunk, és miatta nem mentem el, mert nagyon szeretem és nem birnám ki nélküle. Amikor csak 3 napra mentem el kirándulni, akkor is nagyon fájt, hogy nélküle vagyok. Szerintetek ez egy nagy hiba?
2014. jún. 25. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, nagy hiba:

1. ha szakítani fogtok, akkor megbánod

2. ha együtt maradtok, akkor is lehettek együtt éppen eleget.

A pasi szemében is izgalmasabb vagy, ha érdekes az életed, élmények érnek téged.

Régebben Németországban éltem, és ott együtt voltam a barátommal. Eljött hozzám egy hónapra, és miatta nem tudtam elutazni Dániába. Nem sokkal később mi szakítottunk, és a mai napig bánom, hogy majdnem voltam Dániában de mégsem. :(

2014. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

istenem, ez szomorú nagyon sajnálom:/

csak még az a baj velem, hogy nagyon hazavágyó vagyok és gyenge szivű és nem tudnám itt hagyni a szüleimet sem://

2014. jún. 25. 11:11
 13/14 anonim ***** válasza:

mi a fene, 3 hétről beszélsz, nem 3 évről... 3 hét az majdnem semmi. ha emiatt vége lett volna a kapcsolatotoknak, akkor én inkább örültem volna neki, hogy kiderült, ennyit sem ér meg a dolog, és ilyen gyenge lábakon áll.

azt nem tudom, hány éves vagy, de a szülőkről való leválás aránylag fontos része (célja) a tinédzserkornak. jó dolog, ha kötődsz hozzájuk és jó viszonyt ápoltok, de ha 3 hetet nem bírsz ki a szüleid nélkül, az a későbbi életedre bizony komoly hatással lehet. nem poénkodok. tényleg. mi van, ha másik városban kapsz munkát pl? nem fogsz minden hétvégén a szüleiddel lenni. 3 hét az tényleg semmi ebben a kérdésben. én mentem volna, szerintem hiba volt visszautasítanod.

2014. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
senki kedvéért nem hagytam volna ki egy ilyen utat.
2014. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!