Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy keltsem fel az érdeklődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel az érdeklődését a volt pasimnak akivel virtuálisan rendszeresen érintkezem de a személyes tali sosem jön össze?

Figyelt kérdés
3 évet jártunk. másfél éve vége.. ő nem szokott keresni pontosabban másfél év alatt 2-3x keresett magától.. többnyire én vettem fel vele a kapcsolatot (sms, telefon,internet) amire ő minden esetben válaszolt és nyitott volt. viszont ha talira került volna sor, valahogy sosem jött össze.. nem ért rá.. ugy érzem nem vagyok érdektelen nála, de nem is töri magát hogy valami legyen köztünk ujra. én viszont nem bíro kiverni azóta a fejemből és szerintem élőben meg tudnám hódítani. de hogy tudok odáig eljutni?? pl tudom hol dolgozik..
2010. jan. 4. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Írj neki egy SMS-t, hogy:

Tali ma este 8-kor?

Aztán üljetek be valahova, pl Noiret.

Az alkohol oldja a gátlásokat.

2010. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
akar velem mindig találkozni de sosem ér rá..
2010. jan. 9. 17:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Sósav.
2010. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ugyanaz az egy ember vagy.. szállj le rólam :D uncsi
2010. jan. 9. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!