Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány úgy szakít velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány úgy szakít velem, hogy szerelmes, de racionális okokra hivatkozik, az milyen érzés?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt múlik el a szerelem (komoly szerelem) és hosszabb távon az észérvek lesznek az erősebbek, amiért szakított vagy az érzelmek? Azóta azért nem akar velem beszélni, mert fél a saját érzelmeitől?
2014. jún. 25. 21:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem haragszok érte, én is tudom, de ettől többet nem lehetett belőle kiszedni. Az igazi ok, amit nem tudok bizonyítani, csak érzek, az a családi ráhatás. Ezt nagy agitálásra részben elismerte, de tudod, hogy milyenek az első megérzések. Általában helyesek. Az anyjával, meg a nővérével viszont nem tudok versenyezni sajnos.
2014. jún. 25. 21:28
 12/28 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkoztam a szakítás után, hogy hogyan lehetne ezt az ellenállást megtörni, de nem jutottam semmire.
2014. jún. 25. 21:30
 13/28 anonim ***** válasza:

Bizonytalan pasik a nők számára nem vonzóak, elárulom.

Határozottnak kell lenni, vagy legalábbis annak tűnni előttük. Simán el tudom képzelni, hogy sok ilyen p*csölésed miatt kiszeretett belőled fokozatosan.

2014. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Amikor határozottan nem tetszett valami és ennek hangot adtam vagy határozottan és rövidre zárva akartam megoldani egy problémát (nem feltétlen úgy ahogy ő akarta volna, mert ő akkor éppen sehogy sem akarta megoldani), akkor az nem tetszett, szóval ez nem magyarázat, de az alapelvvel egyet értek.
2014. jún. 25. 22:03
 15/28 A kérdező kommentje:
Egyébként egy házvásárlás, illetve egy munkahelyváltás nem éppen olyan dolgok, amit az ember egy csettintésel intéz el...
2014. jún. 25. 22:05
 16/28 anonim ***** válasza:

Női szemmel más az, ha vele szemben vagy határozott, és más az, ha az élet nagy dolgaiban vagy határozott. :)

Az ideális az, ha vele gyengéd és megértő vagy, de a nagyvilágban erős, így őt védelmezed. :)

2014. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos volt! Mondjuk azt a szemére se vetettem, hogy a szakítás előtt nem sokkal - pár hét - az én határozottságomnak köszönhetően nyert meg egy pályázatot, a vállalkozása beindításához, amit ő saját bevallása szerint egyedül nem tudott volna megcsinálni. Szóval tényleg hasznos volt a válasz és az elve is jó, de ez esetben megvalósult a határozottság az élet nagy dolgaiban. Igen, ezt amúgy tényleg mondta, hogy az én életemet miért nem tudom olyan magabiztossággal egyengetni, mint az övét, de akkor is...ott a hivatalokkal kellett harcolni, nem a saját egzisztenciámmal. A máséval mindig könnyebb dobálózni, értem ezt magamra is, illetve rá is.
2014. jún. 25. 22:15
 18/28 anonim ***** válasza:
Pedig ezt a pályázatot nyugodtan mondhattad volna, lehet, elgondolkodott volna rajta.
2014. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem akartam g..ci lenni. Mást viszont a fejéhez vágtam azóta, nevezetesen hogy a problémamegoldási képessége pontosan addig terjed, ameddig a szüleié és talán nem kellene ugyanabba a hibába esni, mint ők és olyantól tanácsot kérni, akinek a házassága nagyon komolyan megbukott, ugyanis a családi életük is megérne egy misét. Minden lehetőséget végigpörgetve (azokat is, amiket Te/Ti mondtál/mondtatok) mindig ide, ehhez az elmélethez térek vissza és ez nagyon erősen gyökeret vert a fejembe. A hibák, amik ebben a topikban "elhangzottak" valóban lehetnek reálisak, de önmagukban nem szakító okok, kivéve ha a másik fél (azaz én), nem mutat hajlandóságot a változásra (mutattam hajlandóságot), illetve ha VALAKI azt mondja, hogy egy ilyen "aljadék" emberrel, aki nem csalta meg, nem hazudott neki és akitől talán még egy kis rosszat sem kapott néhány apróbb szemrehányástól eltekintve, nem lehet együtt élni. Úgy érzem, hogy nem kicsit estem vissza a felejtésben. :D
2014. jún. 25. 22:30
 20/28 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valaki tisztán racionális okok miatt szakít... Ott mindig vannak irracionális okok is, nevezetesen, hogy már nem szeret téged.

És baromi sz.r érzés, ha ilyesmi miatt dobnak, tudom.

A legrosszabb, ha az illető nem is mondja el a valódi okát, hanem próbál köntörfalazni, körítést tenni hozzá, hogy ő maga ne tűnjön "gonosznak" stb.

Hogy mennyi idő alatt múlik el? Már majdnem több mint egy éve a klubban vagyok, szóval hajrá. :)

2014. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!