Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány úgy szakít velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány úgy szakít velem, hogy szerelmes, de racionális okokra hivatkozik, az milyen érzés?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt múlik el a szerelem (komoly szerelem) és hosszabb távon az észérvek lesznek az erősebbek, amiért szakított vagy az érzelmek? Azóta azért nem akar velem beszélni, mert fél a saját érzelmeitől?
2014. jún. 25. 21:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy hajrá? :)
2014. jún. 27. 09:47
 22/28 anonim ***** válasza:

Hát, a felejtésben, mert mást nem tehetsz. És ez a legjobb lehetőséged is, hidd el. Egyszer belédszeretett, aztán kiszeretett belőled. Na most ha újra beléd is szeretne, nem tartana sokáig, hamar eljönne megint ez az érzés nála.

Ezért érdemesebb, ha a saját "jól-létedet" nem erre a lányra alapozod, hanem fejben eldöntöd, hogy akármikor is legyél túl ezen a szakításon, egy új embernek adsz lehetőséget, és nem egy olyannak, akivel eleve biztos, hogy megint vége lesz.

De ez csak egy vélemény.

2014. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. jún. 27. 09:51
 24/28 anonim ***** válasza:
Nézd ha valaki képes ilyen sz*r indokkal elhagyni...az talán nem is szeretett!! Ha a pasim egyszer ilyen indokkal dobna kinevetném,nagyon tudom sajnálna akkor emiatt ha neki nincs semmi nyomós indoka.
2014. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Anno próbáltam magamnak is védeni, hogy össze van zavarodva és talán így is van, de tênyleg hülyeség. Befolyás a kulcsszó, ettől s gondolattól nem tudok szabadulni. Két hete üzenetváltásban iszonyatosan leosztottam, most meg jön sms-ben a névnapi köszöntés. :D
2014. jún. 27. 10:03
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig csak az első oldalt, de ne csodálkozz... Az exem még egyik nap ágyban s mindenhogy kimutatta, hogy szeret, másnap dobott. Tehát erre nem lehet alapozni
2014. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az benne van a pakliban, hogy valaki hátulról tömi a fejét.De ahogy olvastam a szülei kapcsolata sem túl fényes.. és akkor ők adnak tanácsot?? Oh my god.. Ha folyton rájuk hallgat nem hogy kapcsolata de talán saját családja sem lesz..
2014. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
A szülei kapcsolata borzasztó már gyerekkora óta. Nem is tudom, hogy lehetett ilyen légkörben felnőni...
2014. jún. 27. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!