Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan helyzetbe kerültem, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaram kérdése:

Olyan helyzetbe kerültem, h barátnőm, akivel a legjobban szerettük egymást, minden rendben volt köztünk a közös jövőnket tervezgettük, megcsalt a legjobb barátommal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ráadásul a legjobb barátomnak is volt párja, akit teherbe is ejtett, azaz babájuk lesz, és ez a két lány is legjobb barátnők voltak! Én még mindig szeretem volt barátnőmet, nem tudom mit tegyek?
2014. jún. 25. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengetek idő és zene segíteni fog!

A csajt, és a "havert" töröld a baráti körből, és ha a terhes lány nem tud róla, akkor szólj neki! Ezek után a minimum az, hogy megtudja milyen embernek készül gyereket szülni!

2014. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a bátyának azt mondta ,h szeretett engem, csak a sok hazugságom miatt kiszeretett belőlem!A hazúgságról meg annyit, h ez a köcsög keverte alám a szart a hátam mögött, h a csaj ne foglalkozzon velem, és ő így szerezte meg!
2014. jún. 25. 21:58
 13/15 A kérdező kommentje:
Annyira megszívatnám a sráccot, tudom h a csaj is hibás, de ezt nem akarom annyiba hagyni!!! Mit kéne tennem?
2014. jún. 25. 22:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, bármennyire is jó csaj volt vagy nem, megcsalt. Ezek után szóba sem állnék vele. Na meg ha a legjobb haverod ilyet megcsinált, akkor ő nem a barátod.

A legjobb amit tehetsz, felejtsd el. Hogy hogyan? Sajnos nincs rá jó módszer. Én javasolnám, hogy szánj magadra 1-2 órát, gondolj át mindent és gondolj arra, hogy biztosan fogsz mást találni.

20/L

2014. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát de ez az h már annyira sokat gondolkoztam és nem tudom feledni...... mert mindig a szép emlékek jutnak eszembe h bilyen jó volt minden, és mikor ők megismerkedtek onastól kezdett a kapcsolatunk megromlani!
2014. jún. 25. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!