Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Ti mit lépnétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ti mit lépnétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Április elején történt olyan, hogy a barátom nagyon részegen jött haza és megsebesített (nem megvert). És már ez rendszerben ment, hogy hetente bejárt inni, részegen jött haza, csinálta a cirkuszt, másnap meg semmire nem emlékezett. Na akkor elegem lett, megbeszéltük, hogy innentől havonta maximum 2x mehet be (mert úgysem bírja megállni hogy ne igyon), akkor igyon annyit amennyit akar, nem szólok bele. Rendben is ment a dolog, de ma összevesztünk emiatt.


Ebben a hónapban 3x volt részegedés, azt az egyet csak azért engedtem el neki, mert múlt héten (20.) házavatója volt a haverjának. De a héten megint be akar menni, mert akkor meg szülinapot ünnepelnek. Csak múlt hét előtti héten (13.) bent volt ezzel a sráccal, megbeszélte vele is és velem is, hogy aznap ünneplik a szülinapot (mert az előtti héten is ivott (6.) és így kifutotta a havi 2 alkalmat). De hogy az nem volt nagy szám és most új bulit akarnak. Na ezen össze is vesztünk, azt mondta, hogy ő oda megy ahova akar, én meg azt, hogy akkor engem felejtsen el. Persze ha szakítanánk, akkor könyörögne, hogy fogadjam vissza (volt már rá példa).


Ez a rohadt ivászata állandó a vitánk, minden veszekedésünk emiatt van. De ő azt mondja erre, hogy hát nem 50 éves, hogy otthon üljön... És hiába mondom neki, nem bírja megállni, hogy ne igyon annyit. Már ha megiszik 4 sört, másnap ő már alig emlékszik valamire. Már komolyan kezdem azt hinni, hogy már az agyát is roncsolja, nem csak a kapcsolatunkat.


Van megoldást? Megmenthető még ez a kapcsolat?


23/N és 25/F, 4 éve együtt


2014. jún. 26. 17:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A depedens és a kodependens találkozása! Ha másképp nem megy keress egy pszichiátert, aki felhomályosít erről a folyamatról...
2014. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
En is pialnek melletted mert elviselhetetlen vagy. :D ki akarod magadnak sajatitani a parod majdnem hogy tiltod a haaverjaitol es ezzel korlatozod, falhoz allitod. Drama a köbön.... ez nem alkoholizmus h mostanaban heten berugik 1x kulonfele alkalmakkor... az h megsebesitett azt azert kifejthetned jobban. Mert nem mindegy h pofan b.aszott vagy anuszon XD vagy veletlen rad esett, mert az nem agresszio volt. Az h csunyan beszelt veled az lehet azert volt mert az agyara mentel a hulye szovegeleseddel... :D Fiatal es jogosan mondja h nem 50 evesen akarja kielni magat... tarts vele es erezzetek jol magatokat es ezekre a csicska fa.sszopokra ne halgass mert azt se tudjak mi az alkoholizmus..
2014. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Ja bocs 26 F
2014. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es!

Ritka egy ostoba ember vagy.

2014. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
dobd ki, mert aki most ilyen, az később se lesz jobb
2014. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

És a piások védik is a pasit! :D

Kérdező, ha leülsz vele és megbeszélitek,hogy ez így gáz és tud változni az akkor happy. Ha nem, szerintem tudod mit kell tenned ;)

2014. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez nem a pia melletti kiállás. hanem az idióta elnyomás és felesleges balhécsinálás ellen van. ez semmi. én felnőttem alkoholista apa mellet. halt meg más rokonom pia miatt. aki tényleg alkesz volt. bár persze mindenkinek a maga keresztje a legnehezebb, de ez nevetséges ami itt folyik. ez valszeg csak egy elkényeztetett p csa rinyálása.én csak a srácot sajnálom.
2014. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!