Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Ma azt mondta anya, hogy a barátom azt mondta neki, hogy nem tudja, hogy mit csináljon, hogy nekem megfeleljen. Meg hogy nagyon ki volt akadva. A barátom ellenben azt mondja, hogy csak annyit mondott, hogy nyűgös voltam tegnap. Nem tudom, hogy akkor most mire gondoljak. A barátommal sajnos nem tudunk személyesen beszélni, mert elutazott. Én nem vettem észre, hogy boldogtalan lenne mellettem. Tegnap tényleg nyűgös voltam, ezt aláírom, de egyébként jól megvagyunk és szeretjük egymást. Anyából viszont kinézem, hogy direkt manipulál. Eleve olyan a természete, hogy kitalálja, hogy szerinte ezt hogy kéne csinálni és ha én nem azt teszem, akkor a fejemhez vágja, hogy ilyen meg olyan vagyok.

Szerintetek mi az igazság? Hogy deríthetném ki?


2014. jún. 26. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hát megvárod a barátodat és megkérdezed tőle. mégis hogyan.
2014. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha anyád igazat mondott akkor tudni fogsz róla, de a barátod cáfolja, tehát anyukád vagy félreértette vagy hazudott.
2014. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem látok bele ugyan, de elképzelhetőnek tartom, hogy a barátod tényleg panaszkodott anyukádnak. Te nyűgös voltál, ő ideges lett, ezt a "kiakadást" viszont lehet, hogy anyukád nagyítja fel egy kicsit. Hogy pontosan milyen szavak hangzottak el, arra már lehet, hogy egyikük sem emlékszik pontosan, vagy anyukád félreértette.


Az biztos, hogy ha még azt is mondta a barátod, amire anyukád emlékszik, nyilván nem azt jelenti, hogy nem boldog veled, hanem azt, hogy nyűgös voltál és ő nem is tudta, mit csináljon, hogy a kedvedre tegyen éppen abban a pillanatban. Szóval annyira nem nagy ügy, hogy idegeskedj rajta.

2014. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy így magában nem nagy ügy, csak anya elkezdett olyanokat mondani, hogy nem sokáig leszünk már együtt, meg hogy elviselhetetlen vagyok, mindig nyávogok meg parancsolgatok stb. (Én ezt nem így érzem.)
2014. jún. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!