Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 17 évesen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 17 évesen komoly kapcsolatra vágyom és érdekel az apaság?

Figyelt kérdés
Mármint, nem úgy értem hogy most akarok gyereket, hanem érdekelne egy komoly kapcsolat. Magamat egy jó apának érezném nem tudom hogy ez ilyen korban eszébe jut-e bárkinek. Válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 26. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A komoly kapcsolat még oké, de ennyi idősen az apaságon gondolkodni igencsak elkapkodott döntés!


Előbb fejezd be a sulit, találj valami munkát, utána jöhet a gyerek, de amíg anyagilag nincs biztosítva a gyermekvállalás, addig borzasztóan rizikós a dolog, mert félő, hogy a saját fiad/lányod szegénységben fog felnőni!

2014. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ahogy már mondtam most eszembe nem jutna hogy legyen egy gyerekem csak érdekel maga az apaság, de azért köszi :)
2014. jún. 26. 23:04
 13/13 anonim ***** válasza:
jaj én is így vagyok vele csak 18éves lány vagyok, szeretnék tartós kapcsolatot és majd sok gyereket. már keresem az igazit de még nem találtam meg, a nagyapám gazdag volt és én voltam az egyetlen unokája így sok pénzt hagyott rám, tényleg nagyon sokat. meg dolgozom is így jól állok. már egyetemista vagyok, mert léöptem 1évet. remélem megtalálom az igazit hogy családot alapítsunk
2014. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!