Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van az életemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az életemnek hogy ha semmi öröm nem ér az életben, csak szenvedés? Akit én szeretnék az engem nem szeret, aki engem szeret az meg nekem nem kell.

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 13:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az jut,de nem érdekel mert előre tekintek,élek pozitívan,és így nincs szenvedés.Minden fejben dől el!!!!!!
2014. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért valami öröm csak szokott érni ha máskor nem névnapodon, szülinapodon, karácsonykor. Az, hogy nem az szeret, akit akarsz, nem vagy egyedül. Lehet csalódnál benne!Kívülről másképp fest valaki, mint ha vele lennél, lehet aki tetszik, nem is éreznéd jól mellette magad, kihasználna stb.
2014. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Na jó tényleg nagyon sok a pesszimista.

Azért érdemes élni hogy tapasztalj, érezz. Azért hogy valamit adhass a világnak. Nem tudom ki hogy van vele, de ha életembe senki nem ismer és utálnak akkor el akarom érni hogy halálomba szeressenek és ismerjenek. A nyomomat akarom itthagyni... Egy pozitív nyomot. Ha belegondolsz milyen az élet másoknak látsz boldog és boldogtalant egyaránt. De inkább nevess a szomorúságban mint sírj a boldogságban. Szedd össze az àlmaid, céljaid még a leggyerekesebbeket is! És valósítsd meg őket. Bármi áron. Hagyj esélyt önmagadnak a boldogságra. És szeresd magad, hogy szeressenek.

2014. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen kis p*nci, hogy egy kis szerelmi bánat így földhözb*sz. ez van, dolgozd fel. Olvasd el a #6-ost...szarabb is lehetne. Ez még nem a világ vége... akár hiszed akár nem nem te vagy az első ember az emberiség történetében aki viszonzatlanul szeretett. Ha meg ennyire gyenge vagy, akkor Luger a halántékhoz oszt' jóvan.
2014. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6-os jól leírta. Minden csak nézőpont kérdése. És ha a kérdező, meg a hozzá hasonló lelki nyomorékok nem csak az önsajnálatban dagonyáznának, rég boldog életet élhetnének. Csak ugye könnyebb a saját sebeiteket nyalizni.
2014. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Fogj egy kanalat és kanalazd meg magad te kis kanálszerelmes.
2014. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, mert összejött elsőre egy kapcsolat, habár küzdelmes volt. Nekem senki sose mondta, hogy szeret, így kicsit féltem, hogy kudarc lesz az első kísérlet. Biztos, hogy nem szeret, akihez vonzódsz? Nem tudsz ezen változtatni, hogy ne így legyen?
2014. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Legalább valaki szeret. S most kapaszkodj: az, akit te nem szeretsz viszont, lehet, hogy ugyanazt érzi, mint most te. Na, tessék: te is szenvedést okoztál. De ez legyen a legnagyobb bajod! Ha bármi betegséged lenne, ne félj, kapaszkodnál minden percért .... bár nem kívánom.
2014. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Keress olyat akivel kölcsönösek az érzések. Mi ezen olyan nehéz?
2014. jún. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy viszonzatlan szerelem miatt gondolod hogy az életed értelmetlen és neked csak szenvedés jut és stb vagy van rá komoly okod is? Ha nincs akkor ne aggódj, találsz mást.
2014. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!