Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartsam alacsonyan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam alacsonyan és sérülten az önbizalmát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó pasi, csodálom, hogy kb. 100 próbálkozásom közül egyből lett kapcsolat. És ez is azért jött össze, mert a barátnőm visszahúzódó, és semmi önbizalma nincs, ezért még az én érdeklődésemnek is örül.

Viszont kezd kinyílni, egyre többet ad az öltözködésre, és egyre többeket érdekel. Kezd megjönni az önbizalma is, ami nekem r$ohadtul nem jó. Próbálom kritizálni meg minden, de szerintem nem fog sokáig működni.

Szeretném ha az a törékeny, aranyosan béna csaj maradna, és babusgathatnám, lehetnék élete férfija, szeretgetni akarom...

Ötletek?



2014. jún. 27. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ötlet? Az az ötlet hogy ezt valahogy meg kéne

mutatni a csajodnak... Azért mert te egy lúzer nyomorék vagy, még nem kell a csajodat is lehúznod a szintedre. Nem hogy örülnél, inkább kritizálod. A kutyádon uralkodj ne a csajodon te férfiak szégyene...

2014. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Mi ez az ellenségeskedés?

Úgy látom, hogy ti nem fogjátok fel, hogy nem mindenki olyan jó pasi, hogy ne legyen szüksége ilyen praktikákra. Alap, hogy nem szabad hagyni, hogy a nővel elszaladjon a ló. Vele már kezd... Úgy lépked a magassarkújában, mintha valami kifutón lenne.

Örülök, hogy végre valaki értékelte, hogy rendes, jófiús vagyok, de már ő is kezd elmenni a külsőségek felé.

2014. jún. 27. 16:42
 13/20 kolosszus22 ***** válasza:
Rosszul indulsz neki, ne az ő önbizalmát akard rombolni, hanem a sajátod növeld, adj magadra te is!
2014. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 kolosszus22 ***** válasza:

Ui: Inkább dicsérd és becsüld meg, az sokat fog neki jelenteni, akkor tud megmaradni az irántad érzett szeretete, ha fikázod, akkor csak eltaszítod magadtól. Gondolj bele, ha más pasi, aki ha csak külsőre is jobb nálad dicsérni, értékelni kezdi majd, te meg fikázod, meddig fog melletted maradni?

27F

2014. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Kezd megjönni az önbizalma is, ami nekem r$ohadtul nem jó"

---> talán azzal lehet a gond, hogy ennyire önző vagy és csak magadra tudsz gondolni? talán azért kezdett el kifelé nyitni mert nem volt jó neki ott ahol volt, és változni akar, és képes. neked is követned kellene a példáját. nem kell felszínes tuskónak lenni ahhoz hogy legyen egy kis önbizalmad.

"Próbálom kritizálni meg minden, de szerintem nem fog sokáig működni. " ---> nem hiszem el hogy ilyen ember létezik. persze hogy nem fog működni, mert elege lesz az önsajnálkozásodból, és hidd el, ha rájön, hogy te direkt akarod rombolni az önbizalmát, akkor otthagy a francba.

2014. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz azt javaslom. Nem érdemled meg a csajt. Szégyen vagy...
2014. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

én a kérdezővel vagyok, le lehet pontozni


komolyan ez a baj a lányokkal, hogy mindegyik el van kényeztetve, ki van nyalj a pitsája, aztán nem elég már egy lánynak sem egy egyszerű fiú, nekik tökéletes mr. páwa és szuper bunkó társai kellenek, mert a tévében is az volt a menő, ha bunkó volt meg hülye a hapsi

2014. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Így van, alázni kell őket!
2014. jún. 27. 22:18
 19/20 anonim ***** válasza:

"Örülök, hogy végre valaki értékelte, hogy rendes, jófiús vagyok"


Ez a nap vicce:DDDD még hogy te rendes és jófiús vagy!! Max álmodban, vagy te is azok közé a lúzer nyomik közé tartozol, akik olyan rondák, mint a bűn, ezért megpróbálják beállítani magukat rendes pasinak, de közben ők sem jobbak a náluk helyesebb, általuk "bunkónak" tartott menő csávóknál. Sőt, te a szememben még szánalmasabb is vagy. Remélem a csajod rájön, milyen is az igazi éned és jól otthagy te semmirekellő:DD

2014. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elég undorító vagy...


És még rendkívül hülye is... Ha te elkezded kritizálni, más meg dicséri, szerinted kit fog választani? Olyan hamar lelép tőled, hogy csak pislogsz...


Szóval csináld csak, legalább megszabadul tőled.


Komolyan, ha találkoznék veled, lehánynálak.

2014. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!