Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért nem valljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem valljátok végre be, h a méret a lényeg? (lent)

Figyelt kérdés
annyira álszent a legtöbbetek, látok egy csomó cikket, hogy nem a MELL mérete a lényeg. egy lóf... nem. legyetek már őszinték, tök8 milyen rusnya feje van, csak legyenek nagy mellei. nincs nagy mellem, csak közepes de ezt be merem vallani, nem úgy mint más méreteknél egyesek.

2014. jún. 27. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:
tettem érte, miatta dolgoztam, miatta túlóráztam amikor tanult, h meglegyen a diplomája, de kiderült h egy rohadt nagy mellű csaj miatt volt az egész. rengeteget tettem érte, az ismerőseim sem értettek, sem a barátaim akik mindig őszinték voltak hozzám. 9 hónapig voltam padlón!
2014. jún. 27. 20:06
 52/86 anonim ***** válasza:

a válaszaid alapján megsúgom, hogy nem a melled hanem a stílusod és az értelmi szinted miatt dobtak!

tele van a rosszlanyok és a beszamolok is kis mellű kur*vákkal! nekik még fizetnek is csak, hogy kúr*janak. te meg ingyen ba*szol mégsem lennél elég jó? akkor ott nem a mellel van a baj...

2014. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:
olvasd vissza te nyomorék
2014. jún. 27. 20:08
 54/86 anonim ***** válasza:
És ha találtál 1 parasztot attól mind azok lettünk? Ezt az általánosítást nem értem.
2014. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:

Aha szóval most egy pasi miatt utálod az összeset, aki speciel pont egy nagymellűre cserélt le.

Hát akkor utálkozz csak tovább ennyi ésszel! :D

2014. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
úgy látom itt a kis mell a legkisebb probléma, kicsivel feljebb vannak a problémák :D
2014. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
együttm voltunk 4 évig ba*sszátok meg, majd közölte, h növeszthettem volna nagyobbakat és lerázott!!! BENNETEK NEM HAGYNA EZ NYOMOT?
2014. jún. 27. 20:10
 58/86 anonim ***** válasza:
ne hisztizz lesznek ennél nagyobb problémáid is még az életben. Bunkó volt te meg megszívtad. Ennyi nagyjából a történet. Ezzel már nincs mit kezdeni. De akkor nem fogsz rendes pasit találni magadnak ha mától mindenki utolsó alja g*ci lesz a szemedben. Sok rendes srác van csak ezt a pici agyacskáddal nem akarod fölfogni. Pedig igaz. Lépj tovább. Szerinted velünk a nők nem szórakoznak folyamatosan? DE Túl lehet élni.
2014. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy veletek hogy szórakoznak, de én még egy férfival sem szórakoztam soha..-.-
2014. jún. 27. 20:16
 60/86 anonim ***** válasza:
Írj privit és meg lehet mindent beszélni. Talán te is lenyugszol kicsit.
2014. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!