Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért nem valljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem valljátok végre be, h a méret a lényeg? (lent)

Figyelt kérdés
annyira álszent a legtöbbetek, látok egy csomó cikket, hogy nem a MELL mérete a lényeg. egy lóf... nem. legyetek már őszinték, tök8 milyen rusnya feje van, csak legyenek nagy mellei. nincs nagy mellem, csak közepes de ezt be merem vallani, nem úgy mint más méreteknél egyesek.

2014. jún. 27. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:
nem
2014. jún. 27. 19:51
 42/86 anonim ***** válasza:
körméretet nem mértem még soha de szerintem a közepes és a vastag között lehet
2014. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
jah 38-as voltam
2014. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 A kérdező kommentje:
a méret hosszban s vastagságban is számít, babám
2014. jún. 27. 19:56
 45/86 anonim ***** válasza:
mekkora egy bas*zatlan pi*csa vagy! elmondom neked -csak így magunk közt-, hogy valóban nem számít! nem mondom, hogy nem jobb ha nagy és feszes, de kur*vára nem az a lényeg, és ezt hidd el baz+
2014. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:

ne babámozz nem vagy a barátnőm.

a kedvedért nem fogom lemérni.

de akikkel eddig együtt voltam azok imádták.

és eddig minden lány szűk volt nekem szóval vagy nem vékony vagy szűk lányokat fogtam ki

2014. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:
nem hiszem el, mert egyformák vagytok és a farkatok irányít bas***átok meg! ez már b*aszatlanság ha én is áttérek MIATTATOK erre a hitvallásra??
2014. jún. 27. 19:59
 48/86 anonim ***** válasza:

hű de hisztis valaki

Ezért nincs barátod kislány. Nincs aki elviselne. A melledhez semmi köze nincs ennek. Csak berágtál mert bunkó vagy és ez nem tetszik a pasiknak.

2014. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
a mellem miatt dobtak te fajankó
2014. jún. 27. 20:02
 50/86 anonim ***** válasza:

Figyelj ha egy lánynak megfog a személyisége akkor lest*rom mekkora a melle. Tegyél érte hogy megmaradjon melletted végre valaki. És a közepes méret a legjobb mert pont kézre illik és még jó szorosan össze is lehet a leányzóval bújni este.

A fajankó voltam.

2014. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!