Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért nem valljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem valljátok végre be, h a méret a lényeg? (lent)

Figyelt kérdés
annyira álszent a legtöbbetek, látok egy csomó cikket, hogy nem a MELL mérete a lényeg. egy lóf... nem. legyetek már őszinték, tök8 milyen rusnya feje van, csak legyenek nagy mellei. nincs nagy mellem, csak közepes de ezt be merem vallani, nem úgy mint más méreteknél egyesek.

2014. jún. 27. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:
nem fogjátok nekem megmondani, hogy paraszt és bunkó voltam velem, mert rohadtul nem ismertek. Egy megalázó folyamat végterméke vagyok, ez formált ilyenné és kész. De legalább lett ennek pozitív hatása, karrierista lettem és nem foglalkozok az olyan elítélő idiótákkal mint ti, csak kimondtam az őszinte véleményem, arról amit gondoltok, ti csak próbáltok hátat fordítani a biológiai ösztöneiteknek, amit azzal próbáltok nyugtázni, hogy ettől leszünk homo sapiensek, közben inkább ez tesz titeket nyomorulttá. Szép új világ. ;)
2014. jún. 27. 20:39
 72/86 A kérdező kommentje:
*voltam vele
2014. jún. 27. 20:40
 73/86 anonim ***** válasza:
Fuu baz+ te egy orvosi eset vagy, egy elviselhetetlen fröcsögő gusztustalan hárpia, akkor se kellenél ha hatalmas csöcseid lennének, na ezen látszik, hogy nem a méret számít! :D
2014. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:
Te aztán rendkívül bölcs vagy, mindenféle háttértudás nélkül. Gondolom az utolsó mondatot sem érted. :) Te szerencsétlen idióta.
2014. jún. 27. 20:48
 75/86 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem csak ilyen szutyok nők vannak, mint te. Na viszlát, magadra hagylak a nagy világfájdalmaddal.
2014. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 A kérdező kommentje:
okkal vagy leértékelve 52%-ra
2014. jún. 27. 20:54
 77/86 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy egy megalázó folyamat végterméke vagy de attól még van az a piciny szó amit mára sokan nem értékelnek mégpedig tisztelet. Ha ilyen stílusban beszélsz csodálkozol hogy lebunkóznak az emberek? Ők tehetnek arról hogy ez történt? Gondolj már bele hogy itt az emberek névtelenül válaszolhatnak őszintén de mindenki őszinte válaszát lefikázod és ellent mondasz annak amit ők tudnak magukról mert ugye szerinted minden pasi sablonmintára készült ugyanolyan elvárásokkal ugyanolyan igényekkel. Ez itt a legnagyobb probléma. Azt azért ne várd már el szó nélkül hogy aki tényleg őszintén azt írja hogy nem a mell a lényeg hanem a személyiség (mert sok ilyen srác van a világon) és te azt mondod rájuk hogy mind f_szkalapok és tuti hazudnak és k_csög az összes. Nem hinném hogy ezt megtehetnéd akárkivel főleg itt és szó nélkül fogják neked hagyni. Feldúlt vagy érthető mert átb_sztak. Eddig rendben is van. De ez a hangnem akkor sem elfogadható más emberekkel szemben akik talán még minimálisan segíteni is szeretnének. Szóval gondolkodj el kicsit kérlek rajta. Nem a mi hibánk hogy ez történt veled. A srácon töltsd ki a haragodat. És a százalék nem árul ám el mindent az emberről. Ne ebből indulj ki.
2014. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
Én az őszinte férfiak közé tartozom, mindig is bevallottam, hogy nagyon fontos a nagy mell, minél nagyobb annál jobb, csak ne legyen szilikon. Viszont sokan vannak, akik jobb híján megelégszenek a kisebbekkel is.
2014. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

Valóban sok pasinak tetszik a nagy mell, de nem mindenkinek. Ez általánosítás.


Nekem nagyok a melleim, nem is kicsit. E kosaras. Átkozom is őket...kellene a francnak... De nem volt olyan hú de sok pasim...és a férjem sem azért választott engem mert nagyok a melleim. Előbb lett szerelmes belém a személyiségem miatt, minthogy látott volna meztelenül, szóval ennyi.

2014. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
68%
79-es: azért E kosaras méretnél már ruhában is látszik, milyen szépségeket rejtegetsz:)
2014. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!