Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért nem valljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem valljátok végre be, h a méret a lényeg? (lent)

Figyelt kérdés
annyira álszent a legtöbbetek, látok egy csomó cikket, hogy nem a MELL mérete a lényeg. egy lóf... nem. legyetek már őszinték, tök8 milyen rusnya feje van, csak legyenek nagy mellei. nincs nagy mellem, csak közepes de ezt be merem vallani, nem úgy mint más méreteknél egyesek.

2014. jún. 27. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:
nem vagyok bunkó, csak kimondom, amit a társadalom belém erőltet. Ha nincs nagy mellre vevő, akkor nem lenne ez. Persze ez nem egyenesen arányos azzal, hogy a nagy mell elítélni való.
2014. jún. 27. 19:44
 32/86 anonim ***** válasza:

nem fogja belátni hogy lehet szeretni kis mellű nőket is.

Szerintem az a lényeg hogy meglegyen neki az esti 20 centis broki azt ennyi. Attól hogy ő ennyire felszínes attól nem mindenkinek az számít. És ha nem tudsz vele mit kezdeni az elárul pár dolgot rólad. Vannak olyan lányok akiknek kicsi mégis hódítanak. Vagy lehet hogy az arcod b*szott ronda. Így még érthető is.

2014. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
Akkor az én 16 centim bukta xD Pedig az az 1 centi nem sok xD Amúgy a nagy mell inkább taszító tud lenni, mert később lógni fognak nagyon és az nekem nem tetszik :D
2014. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
Kurrvasok pasinak tetszik a nagy mell. DE nem mindenkinek. Lehet, hogy eddig még életedben csak olyan pasival találkoztál, akinek a nagy tetszik, és el is várja, hogy ilyen csaja legyen, mert egyszerűen annyira többségben vannak.
2014. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
Az állítólagos közepes melled közben visszafejlődött kicsire. Szerintem te egy baszatlan frusztrált p*csa vagy csak, rád férne, hogy valaki lerendezzen, mindjárt megnézem a naptáramat:D
2014. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
17 a minimum? :DD Menj már :D Akkora még a nagymellűeknek sem kell, pedig ők sokkal szebbek nálad, mert nagyobb a mellük.
2014. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 A kérdező kommentje:
oka van h így gondolkodok, pár éve még nem így volt.. de te biztos ismered az okát h így gondolom
2014. jún. 27. 19:47
 38/86 anonim ***** válasza:
Nekem 19 de nem feküdnék le veled mert még az ágyban is csak rinyálnál ezekről a szarokról.
2014. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 A kérdező kommentje:
19? vastag vagy vékony mert az sem mindegy
2014. jún. 27. 19:49
 40/86 anonim ***** válasza:
aham sztem az a te bajod, hogy pont az olyan nagyfarkú felszínes pasikra buksz, akiknek a plázacicás nagycsöcsű nők tetszenek, így náluk esélytelen vagy a kis melleddel, ez itt a problémááá
2014. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!