Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért nem valljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem valljátok végre be, h a méret a lényeg? (lent)

Figyelt kérdés
annyira álszent a legtöbbetek, látok egy csomó cikket, hogy nem a MELL mérete a lényeg. egy lóf... nem. legyetek már őszinték, tök8 milyen rusnya feje van, csak legyenek nagy mellei. nincs nagy mellem, csak közepes de ezt be merem vallani, nem úgy mint más méreteknél egyesek.

2014. jún. 27. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
minden pasi, minden társaságban a melleket nézi, elegem van és komplexusos vagyok már én nem tudom kitenni, hogy jó legyen ránézni..
2014. jún. 27. 19:16
 12/86 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsi a mellem, nem csak általánosban, de középsuliban is kaptam érte megjegyzéseket. Kb 20 évesen kezdtem el szivacsos melltartót hordani, így már nem én vagyok a ,,lapos csaj", meg lássuk be, sokkal több ruhát felvehetek így, mert legalább állnak is rajtam valahogy. Viszont azt gondolom, jó esetben kompenzálva van a kismellűség, nekem például szép alakom van, az arcom sem utolsó, de szeretem azt gondolni, hogy a személyiségemmel fogom meg az embereket. Nekem van barátom, néha utánam fütyülnek az utcán, és néha bepróbálkozik nálam egy-egy fiú. Tényleg nem a mell számít, de persze a médiából mind az jön át, hogy két nagy mell elég ahhoz, hogy egy pasinak elcsavarják a fejét. És valóban nem a legjobb érzés, amikor akármilyen csinosan vagy felöltözve, egy dudás maca elárnyékol téged, de hát ez van... Igazából az ilyen férfiak legalább hamar kiszűrik magukat a környezetemből. Ha valaki ennyire ösztönállat, nincs rá szükség.
2014. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
Na tegyél fel egy képet mennyire kicsi az a közepes...
2014. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
Ti meg ne hazudjátok azt, hogy nektek meg nem számít a férfi pénisz mérete, mert igenis számít!! Gondolom neked sem kellene egy 11-13cm-es kis farok, ha előtte voltál már 16-18cm-el??
2014. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
nektek meg a farok méret számít :D ennyit erről
2014. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:

nem teszek fel képet nem fogom magam szégyeníti vele.

amőgy nekem számít a farok méret, ezt egy szóval sem mondtam. kicsinyesek vagytok, ti nem valljátok be h a mell és a farok méret számít de mindegy...

2014. jún. 27. 19:27
 17/86 anonim ***** válasza:
Valaki lepontozott. Pedig számít a mell.
2014. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:
farok méretet azért nem, mert szar ha kicsi, mellméretet meg barátnő miatt. ennyit rólatok. én legalább őszinte vagyok és kimondom nem nyomok el semmit magamban (illetve fáj a mellméretem... de legalább nem fáj a hátam miatta...)
2014. jún. 27. 19:28
 19/86 A kérdező kommentje:
17: a méretről beszélünk...
2014. jún. 27. 19:29
 20/86 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél számít a mell. Persze megnézem de nem attól fog tetszeni hogy mekkora melle van. Voltam én már szerelmes pici mellű nőbe is. Olyan volt a személyisége ami megfogott. Jah és a barátnőmnek közepes a melle és abszolút nem zavar. Tenyerembe bele illik és ez a lényeg. És nem cserélném le egy hatalmas mellű nőre mert azt nem szeretem.
2014. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!