Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik agresszívitásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik agresszívitásra hajlamosak, hogyan kezelitek? Nők, akik agresszív párjuk van vagy volt hogyan kezelnitek?

Figyelt kérdés

#agresszív-férfi
2014. jún. 27. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
férfik hogyan kezelítek az agresszívításotokat?
2014. jún. 27. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
rivotril 2
2014. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pélául egész jül kezelem. A poén az , hogy nem tudom , higy hogyan. :D

F

2014. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok.Egyszerüen olyankor kussoltam.Aztán a legjobb megoldás volt,hogy elhagytam.
2014. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátom.Jó pár évbe került mire ki tudtam heverni,amit velem csinált.Az,hogy szakítottam vele,csak egy dolog volt.Továbbra is zaklatott.Az ilyen embereket jobb elkerülni.
2014. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt még agresszív párom, csak olyan, akinek egy picit túl nagy nagy lett kontroll iránti igénye az összeköltözés után, pedig ezt leszámítva jó pasi volt kívül-belül, és egész eddigi életemben vele működött a legjobban a kémia az első pillantástól fogva.


Én ezt is csak szakítással tudtam "kezelni" 4,5 év után, annak ellenére, hogy még nagyon szerettem őt, de nem tudnék hosszabb távon így élni valaki mellett.


Agressziót biztosan soha nem viselnék el senkitől, az első jelek után pattanék megfele.


Az embernek szerintem fel kell ismernie minden párkapcsolati problémánál, hogy mi az ő mozgástere, mi az a változás a nagyobb harmónia és összhang érdekében, amiért ő tenni tud, és mi az, ami már nem.


Itt ugyanígy nem tudok a másik térfelén játszani, mint ahogy teniszben sem, ennek ellenére én azt látom, hogy sokan megpróbálják ezt az életükben a saját kapcsolataikban.


Ha valaki felismeri és elismeri, hogy problémája van az agressziója kezelésével, akkor abban kaphat szakszerű segítséget, ha VALÓBAN változtatni akar a viselkedésén.

2014. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!