Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan tudta feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tudta feldolgozni a legelső komoly kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Én jelenleg úgy érzem mást soha nem fogok úgy szeretni mint Őt. És ez eléggé letör. :( Ti hogy vagytok ezzel?

19L


2014. jún. 28. 17:04
1 2
 1/12 DanteSparda ***** válasza:
fel kell dolgozni azt hogy komoly kapcsolatod van?
2014. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt hogy vége.:'D
2014. jún. 28. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:

idővel túl leszel rajta

csak az idő az ami segít

2014. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

van akinek könnyen megy, van akinek kevésbé..én az utóbbi vagyok, már több mint 1 éve szenvedek. 2 évet voltunk együtt. Mennyi időt voltatok együtt? Úgy érzem még mindig, hogy nem tudom mi fog segíteni..

19F

2014. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Simán.

Elmúlt a szerelem, megromlott a kapcsolat, mindenki ment a maga útjára. És azután még nem is egyszer újra szerelmes lettem.

Persze, most rossz, meg minden, de leszel még szerelmes, lesz még másik, lehet még ezerszer jobb is lesz, szóval sírd ki magad, aztán pedig lépj tovább, barátkozz, ismerkedj és majd találkozol valaki mással.

2014. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Én azonnal tovább léptem ahogy eljött az első hétvége, buli haverok és mindjárt flört. Pénteken összejöttem egy csajjal szombaton még eggyel. Ezen gyorsan át kell lendülni mielőtt nekiállnál gondolkozni és sajnáltatni magad. Szóval lépj tovább és engedd el magad ez a tutti, csak lazán :D

Kellemes bulis hétvégét.! :)

2014. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hát relatív "komoly" volt...nagyon szerettem, nagyon szerelmes voltam bele 14 éves voltam mindössze 28 napot "jártunk", de nagyon régóta szerettem, és amikor azt mondta vége annyira összetörtem, hogy súlyos depresszióba estem...7 évig (2 hónappal ezelőttig) nem mertem kapcsolatot kezdeni mivel nagyon féltem a csalódástól és nem mertem senki felé közeledni! 2 hónapja döntöttem úgy, hogy elegem lett a magányból és abból, hogy nincs senkim...mondjuk részben jó is volt meg rossz is a szakítás mert pozitívumként nagyon sok időm maradt a tanulásra...csak lelkileg lettem padlón...
2014. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:
Az idő, minden sebet begyógyít... Addig meg ott a pálinka...
2014. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4 év után lett vége...fúúú de örültem neki, hogy végre szabad vagyok, azt csinálok és azzal akivel és amit akarok.


Lehet ri-bancozni ;)


22L

2014. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mentem társaságba,zenét hallgattam,ki írtam magamból a sok szarságot,amit éreztem.És ez segített.
2014. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!