Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányo. Ha a barátotok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányo. Ha a barátotok azt mondaná hogy ne menjetek gólyatáborba akkor elmennétek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 22:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

:D

Szóval ha nem vagy folyamatosan mellette, akkor rögtön más pasikhoz nyúl? :D

Szerintem nektek tök mindegy, hogy van-e gólyatábor vagy nincs, akkor gáz az egész úgy, ahogy van.

2014. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek a többiekkel. Félrelépni máshol is tud, ha ennyire nem bízol benne, szakíts, de azt semmi jogod megtiltani, hogy barátkozzon.
2014. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
59%
hangosan röhögök, tényleg kiverte másnak ?? :D
2014. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Te is kiverted nálam a biztosítékot, kérdező. Ha tudod, hogy r❗b❕ a csajod, miért nem dobod ki❔
2014. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

"de ez milyen már a gólyatábor lényege a szex. vagy rosszul tudom? és azért a csajomat elengedni úgy hogy tudom mi vár rá elég gáz. és hiába mondom neki hogy ne menjen"


1. Te hülye vagy?

2. Mi az, hogy elengedni?

3. Miért lenne a szex a lényege?

4. Te hülye vagy!

2014. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
52%
Szia, nekem nem volt még barátom szóval nem tudom ezeket a dolgokat, de ha nem bízol benne és kiverte egy másik srácnak akkor minek vagy vele? Mindig azon akarsz izgulni hogy épp kinek veri ki vagy mi? Egyébként én biztos elmennék gólyatáborba az engedélyed nélkül, ha szexelni akarnék akkor nem gólyatáborba mennék, hanem egy discoba vagy az ilyen féle helyekre.
2014. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
72%
Páros lábbal rúgnálak ki és már csak azért is elmennék.
2014. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
52%

Voltam golyataborba és... semmi extra...

ha a pasim azt akarta volna h ne menjek anno, abban a helyzetben akkor is elmentem volna, persze megnyugtattam volna h ne aggodjon, meg telefonon mindig elér stb. Lehet vita van de akkor is elmegyek.

Ha most lenne 2. golyataborom valami miatt es azt mondana a fium h ne menjek akkor "nekem tok mindegy" alapon nem mennék. Már nem érné meg h veszekedjünk esetleg, mivel tenyleg abszolut nem nagy szám az egész, de ezt csak így utolag tudom.

2014. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Jah azt kihagytam hogy a barátnőd egy tinik●●va.

Ha most megy golyatáborba gondolom gimis és kiveregeti másoknak?? Nem a golyatáboron kéne vitázni hanem ki kéne dobni az ilyen lányt..

A golyatabor nem a s●xről szól de az ilyen csajokon latszik h kaphatóak mindenre es igen, azokat megreszelik, mert mért ne? ( nemcsak a golyataborban)

2014. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
36%
mivan?? nincs szex 1.ott vannak a tanárok DE mindegy...úristen és hány évesek vagytok?? figyelj ha a barátnőd ilyen miért vagy vele?? találsz jobbat is amúgy lehet hogy talál máás a középiskolába és téged rug ki az ilyen k....ilyenek de mindegy....figyelj enged el és felhivod este és kész majd meglátod mi lesz
2014. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!