Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alkohol mennyit segít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol mennyit segít a feloldódásban?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy egy csomó fiú körében nem tudok feloldódni(köztük sokszor a barátoméban sem). Ez csak egy-két helyzetre vonatkozik.

Az alkohol ilyenkor mennyit segít? pl. a barátom előtt nem tudok ellazulni. (szexuális értelemben). Egyszerűen zavarban vagyok, hiába mondogatom, hogy így meg úgy szeret, hiába mondja, nem tudok feloldódni, már kb. midnent kipróbáltam....

Ilyen helyzetben mondjuk egy pohár bor segíthet?


2014. jún. 29. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit biztos de csodákat ne várj.
2014. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DanteSparda ***** válasza:
én csak rosszul leszek tőle
2014. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LePeDő ***** válasza:
Szerintem segíthet. Persze próba szerencse.
2014. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk szokott segiteni :) , szerintem próbáljátok meg.

Nem azt mondom hogy matt részegen fekszem le a barátnőmmel,de ha isztok egy keveset akkor jobb lesz a szex "alapból". :)

2014. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!