Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után hülyeség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után hülyeség az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Szerintem most fogok szakitani a barátnőmmel mert nem birom már vele de nélküle se fogom!!!
2014. jún. 30. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
öngyilkos csak egyszer lehet az ember szerelmes meg többször.
2014. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy őt érdekelné. Csak lemaradnál egy csomó jó dologról, azt hiszed nem jön más? Ne viccelj...
2014. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én nem tudom...próbáld ki.
2014. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség... Baromság.. Csak egy életünk van... Van aki 10 percet él csak, de küzd.. van aki 10 napot él csak meg.. Ne dobd el magadtól... az élet ajándék... Önzőség is... van aki szeret még..
2014. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Nyugodtan öld meg magad minden szakítás után. Én is mindíg meg szoktam magamat. Egészségesebb leszel tőle. :)
2014. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen nagy hülyeség ráadásul rettentő önző dolog.Én most veszítettem el pont emiatt a legjobb fiú barátomat.Nem tudta feldolgozni az aznap esti szakítást a barátnőjével ezért eldobta magától az életét.17 éves volt.A szülei a testvérei egyébként a bátyja találta meg aki magát hibáztatja hogy az nap este bulizott.A barátai köztük én is összetörtünk.A volt barátnőjéről ne is beszéljünk akinek evvel az egész életét tette tönkre most nyugtatókon él és pszichiáterhez kell járnia.Kérlek ne akard tönkre tenni mások életét gondolj bele annyi minden vár még rád.Nem tudhatod hogy ki lép később az életedbe lehet hogy 100-szor jobb lesz mint a mostani.Annyi ember küzd az életéért azért,hogy egészséges lehessen bármit megadna.Fel a fejjel és tervezz merj álmodni:)
2014. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!