Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különlegescsajszi kérdése:

Komolyan mondom, már nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom köztudott,hogy nem szeret,mert már nem is egyszer szóvá tette,hogy nem szerelmes belém!:( Most reggel meg elég rosszul keltem,és ő rátett még egy lapáttal,hogy milyen sovány vagyok,pedig eszek! Van itthon egy sz.r gyári mérleg(üveglapos) de lesz.rom hány kiló vagyok rajta,amikor én nem érzem magam soványnak! Amúgy sem bízom meg az ilyen (digitális) mérlegekben,szerintem a konyhai mérleg az igazi! Elég durván beszél velem,szerintem egyáltalán nem érdemel meg engem,nem tudom mit tehetnék még,én mostanában aranyos vagyok vele,takarítok,csak úgy vagyok,igaz,sok rosszat tettem,de az már a múlté! Most is azt mondta,hogy ha megkapom a segélyemet most 5.-én,lehet menni,ott a lehetőség..! Csak az az igazság,hogy ha nem lenne ilyen,én az egész életemet le tudnám vele élni! Lassan már oda jutok,hogy nagyon sajnálom magam,amiért nem lehet olyan boldog életem,mint a többi nőtársaimnak!:( Amúgy sincs egy egyszerű életem,sokszor szomorú vagyok,de ő egyáltalán nem foglalkozik az én lelkiállapotommal !! Beszélgetni sem lehet vele,sem erről,sem másról! Az biztos,hogy nem ilyet érdemlek! Tényleg tanácstalan vagyok !! Pedig nem vagyok egy csúnya lány,sőt! meg tényleg,sovány sem vagyok,sőt! A fenekemből még adhatnék is le !! De hiába a szépség és a fiatalság,úgy érzem nem érek vele semmit! 4 éve vagyunk együtt,nagyon úgy néz ki,hogy nem is tervez semmi komolyat velem,pedig ő már 33 éves! :/ Nagyon bizonytalan vagyok a jövőnket illetően is!! Igazságtalan az egész,akkor másoknak miért lehet gyereke,mért házasodhatnak össze és miért élhetik le egymás mellett az életüket ?? Ha meg felvetem az öngyilkosság gondolatát,egyből támad,hogy "Fenyegetni akarsz?" Ide figyeljetek,nagyon szeretném,hogy újra belém szeressen,de erre sajna nincs időm,hogy ilyen praktikákon dolgozzak,nagyon elfoglalt vagyok a munkámból adódóan!! Olyan tehetetlennek érzem magam,tényleg nem tudom mit csináljak !! Ti mit tanácsolnátok ?
2014. júl. 1. 09:27
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Lehet! De akkor aki márciusban vitt el 3 milliárd 54 milliót meg még több,mint 200 ezer forintot? Mindent megteszek,hogy elvigyem,és sikerülni is fog !!!:D
2014. júl. 1. 10:18
 22/35 A kérdező kommentje:
és lehet akkor még a párkapcsolat is javulna.. Mert nyaralni mennénk,stb. .. Sőt! még lehet feleségül is venne! :)A pénz nagy Úr!
2014. júl. 1. 10:22
 23/35 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi az esélye, hogy 5-ösöd lesz a lottón? 1 a 43 949 268-hoz. Hitegesd csak magad.
2014. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Előbb csap beléd a villám :)
2014. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy. Egy örök, megalázott, lelkisérült csicska maradsz ebben a "kapcsolatban".
2014. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
10:25 és 10:42 Itt is meg látszik,hogy mennyi irigy ember van,szánalmas!-.- Tudod hiába nagyon kevés az esély rá,az esély mindig ott lapul mindenkinél a telitalálatra! Eddig,több héten keresztül egy számot nem sikerült el találnom,a múltkor meg már egy számot igen, bár nem nyertem vele semmit,de ez is azt mutatta,hogy fektettem bele munkát,és ez meg is mutatkozott picit! 11:00 Még ha úgy is lenne,amit írtál, akkor is több törődést kapok attól az embertől akivel most vagyok,még ha ilyen is a kettőnk viszonya és 100 x különb,mint akárki kapcsolata az egész világon,és inkább így éljek,mint hogy úgy váltogassam a partnereimet mint a bugyimat! De nagyon úgy néz ki,hogy kár is akármit ide kiírnom,mert a hülye,egoista,ferde gondolkodás (ami nálatok alap tulajdonság) sosem fog változni! Na ezennel be is fejeztem veletek! Minden rosszat :) nagyokosok és mindent tudók! :-P :-P
2014. júl. 1. 13:55
 27/35 anonim ***** válasza:
munkát fektettél bele, azigen!!
2014. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
ja,míg ti itt a sok hülyeséget írjátok,és egész nap a napot lopjátok meg okoskodtok ész nélkül! :D Na csumi.
2014. júl. 1. 14:31
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
mekkora egy hazudozó kamuvári lehetsz te..és az ilyenek ugyanazt a levegőt szívják ,mint én.
2014. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
A szerencsejáték pont erről szól, hogy elhitetik veled hogy nyerhetsz :D De abból nem lehet nyereségesen kiszállni, ezt elhiheted. De ha ilyen hülye vagy, nyugodtan pénzeld csak őket, lehet egy nap én is nekik fogok még dolgozni :D Ilyen hülyék meg mindig lesznek, akiket le lehet húzni :D
2014. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!