Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különlegescsajszi kérdése:

Komolyan mondom, már nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom köztudott,hogy nem szeret,mert már nem is egyszer szóvá tette,hogy nem szerelmes belém!:( Most reggel meg elég rosszul keltem,és ő rátett még egy lapáttal,hogy milyen sovány vagyok,pedig eszek! Van itthon egy sz.r gyári mérleg(üveglapos) de lesz.rom hány kiló vagyok rajta,amikor én nem érzem magam soványnak! Amúgy sem bízom meg az ilyen (digitális) mérlegekben,szerintem a konyhai mérleg az igazi! Elég durván beszél velem,szerintem egyáltalán nem érdemel meg engem,nem tudom mit tehetnék még,én mostanában aranyos vagyok vele,takarítok,csak úgy vagyok,igaz,sok rosszat tettem,de az már a múlté! Most is azt mondta,hogy ha megkapom a segélyemet most 5.-én,lehet menni,ott a lehetőség..! Csak az az igazság,hogy ha nem lenne ilyen,én az egész életemet le tudnám vele élni! Lassan már oda jutok,hogy nagyon sajnálom magam,amiért nem lehet olyan boldog életem,mint a többi nőtársaimnak!:( Amúgy sincs egy egyszerű életem,sokszor szomorú vagyok,de ő egyáltalán nem foglalkozik az én lelkiállapotommal !! Beszélgetni sem lehet vele,sem erről,sem másról! Az biztos,hogy nem ilyet érdemlek! Tényleg tanácstalan vagyok !! Pedig nem vagyok egy csúnya lány,sőt! meg tényleg,sovány sem vagyok,sőt! A fenekemből még adhatnék is le !! De hiába a szépség és a fiatalság,úgy érzem nem érek vele semmit! 4 éve vagyunk együtt,nagyon úgy néz ki,hogy nem is tervez semmi komolyat velem,pedig ő már 33 éves! :/ Nagyon bizonytalan vagyok a jövőnket illetően is!! Igazságtalan az egész,akkor másoknak miért lehet gyereke,mért házasodhatnak össze és miért élhetik le egymás mellett az életüket ?? Ha meg felvetem az öngyilkosság gondolatát,egyből támad,hogy "Fenyegetni akarsz?" Ide figyeljetek,nagyon szeretném,hogy újra belém szeressen,de erre sajna nincs időm,hogy ilyen praktikákon dolgozzak,nagyon elfoglalt vagyok a munkámból adódóan!! Olyan tehetetlennek érzem magam,tényleg nem tudom mit csináljak !! Ti mit tanácsolnátok ?
2014. júl. 1. 09:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
68%
Hogy te mekkora egy buta, idegtépő alak lehetsz, kérdező. Nem csodálom, hogy nem szerelmes beléd.
2014. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Bocsi, de hány kérdést írsz ki egy nap? Ez a 3. amit tőled látok ma...
2014. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 zabmester ***** válasza:
76%

Nagyon gyerekesen gondolkodsz, az a te bajod. Jössz itt azzal, hogy mi igazságos meg mi nem, meg ezzel a lottóval, meg egyebekkel, pedig felnőtt ember nem így gondolkodik.


Attól nem lesz értékes egy kapcsolat, hogy régóta tart, ez önmagában kevés. A pasas megmondta, hogy nem szeret már, és menj, ha akarsz. Persze, hogy nem dob ki kerek perec, mert így legalább van egy ingyen cselédje.

Sajnos te pont olyan típusnak tűnsz, aki csak egy férfin keresztül képes élni az életét, és még élvezed is valahol, ha bántanak.


De mivel a kérdésedet azzal zártad, hogy mi mit tanácsolnánk, hát leírom, bár mások hasonló tanácsát nem fogadtad el, ezért nem álltatom magam:

Költözz el és állj a saját lábadra. Mert amit te érzel, az nem szerelem, hanem függés. Ha valaki nem szeret, és ezt meg is mondja, akkor nincs értelme kapálózni. Nem fogom azt mondani, hogy majd lesz más, aki szeretni fog, mert most ez egyáltalán nem lényeges. Inkább azt mondom, hogy kezdj MAGADDAL valamit. Alakítsd ki a saját identitásodat, azt, amiben csak te vagy benne. Majd utána lehet gondolkodni másik, egészséges keretek között működő párkapcsolaton, de jelenleg neked az tenné a legjobbat, ha magaddal foglalkoznál. Tanulj, dolgozz, tervezd a jövődet, barátkozz, szórakozz, építsd fel magad.

2014. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Idióta! :D
2014. szept. 24. 17:23
 35/35 zabmester ***** válasza:
100%
Ez aztán frappáns volt b*zdmeg :D
2014. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!