Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová költöznél?

Figyelt kérdés
A párommal együtt lakunk 2,5 éve,de most ki kell költöznünk a házból. Amúgy 7 éve alkotunk egy párt. Míg össze nem költöztünk, az előtt a szüleinél laktunk 1,5 évet,ami elég is volt. Most,hogy ki kell költöznünk a házból,amit már úgy megszoktunk,megszoktuk a saját kis életünket,azt,hogy senki nem szól bele a háztartásba,most borul minden. A helyzet a következő. A párom azt mondja költözzünk a szüleihez, de én ha visszagondolok arra a 1,5 évre amit ott töltöttem, mindenem azt súgja nem tudok oda visszamenni és ott élni. Albérletről nem is gondolkodik,csak az,hogy a szüleinél menjünk. Én mivel nem tudok oda menni,azon gondolkodom,hogy hazaköltözöm a szüleimhez,ami a páromhoz 80 km-re lenne. Nekem jelenleg munkahelyem van, de otthon is biztosan kialakulna. Csak nem tudom,hogy a párommal,hogy lenne tovább. Mondtam neki,hogy én nem költözöm a szüleihez,elmondtam az okokat. És azt mondta,hogy ha így döntöttem elfogadja,de nem erre számított. Ezek előtt nem túl sokat törődött velem, és most mióta úgy van a dolog,hogy én költözöm a szüleimhez másabb mint eddig volt,kedvesebb. De könyörgöm! Miért ilyenkor...most érzi talán,hogy lehet elveszít. Mert azt mondta nekem,hogy mi lesz akkor vele,nem is az,hogy velünk. Azóta fel sem hozta, viszont aug. 15.-ig ki kell költöznünk a lakásból. Nagyon nehéz ez. De nem tudok ott élni a szüleivel. 25/N
2014. júl. 1. 12:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Keleten lakunk, de itt is adódna nekem munka,ha hazaköltözöm a szüleimhez. Ha belegondolok a költözésbe,az elválásba,itt hagyni a megszokott környezetet,rossz érzés. Néha eléggé magamba zuhanok, sírni tudnék. De gondolom ezzel más is így lenne.Ha a helyembe lenne.Vagy aki már volt ilyen helyzetben.
2014. júl. 1. 14:35
 12/12 HUN_Sector ***** válasza:
Ahogy a mondás is szól: néha vissza kell lépni egyet, hogy előre tudj lépni kettőt.
2014. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!