Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Házasságban élek, van egy szerető férjem. Hogy lehetne ezt megoldani, túllépni, vagy elfolytani magamban?

Figyelt kérdés
Viszont napról-napra egyre jobban szeretnék más férfi közelébe kerülni.Tudom hogy a "naaagy szerelem" nem tart örökké,de nem tartom normálisnak ezt a dolgot.Sose csaltam meg,de egyre jobban bújkál a kisördög bennem :( Hozzá tartozik az is, hogy nem jó vele a szex.Sose volt jó (kb 2perc alatt elsül) de gondoltam ez azért van mert még "új" vagyok neki. Én türelmes vagyok vele,mivel szeret,én is őt, eddig eltekintettem ettől a hiányosságától.Viszont mivek a rózsaszín köd elszállt,egyre jobban zavar,hogy lassan 5 éve nem volt normális szexbe részem. Beszélni beszéltünk erről,azt mondja annyira kívn nem bírja tartani,a sokadik után sem. Mit tegyek? 26N

2014. jún. 23. 09:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Masztizzon sokat, és akkor tovább fogja majd bírni veled.
2014. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

valami külső segitséggel megtudná oldani hogy tovább birja? még a gumi is elég, mert abban alig érezni valamit

ha ki tudna elégiteni szerintem nem lenne ilyen gondod

2014. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Próbálta,annyit ért mint halottnak a csók.Lehet lelki oka can ennek,csak nem tud róla?
2014. jún. 23. 09:07
 4/27 anonim válasza:
egy jó kapcsolat elengedhetetlen része a normális szexuális élet és pláne fiatalon fontos szerintem. 5 év az hosszú idő, szerintem ilyen sokáig nem kéne türelmesnek lenni, hanem megoldani ezt a problémát.
2014. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Gumival nem próbáltuk még,megnézzük hátha beválik,köszönöm megy mindenkinek a zöld kéz.
2014. jún. 23. 09:09
 6/27 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy ennyi idő után is ennyire kíván , hogy így felizgatod.

egy családot nem éri meg feldobni egy futókalandért mert ott jo a szex.

2014. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen 4-es válaszoló nekem is ez a problémám.Egyre jobban "szenvedek",és nem látok kiutat.Mindenhogy próbáltuk,különbféle pózokban de semmi nem segít.Elhagyni nem akarom mert szeretem.
2014. jún. 23. 09:11
 8/27 anonim ***** válasza:

Legalább szájjal kézzel kielégít?

PC izom gyakorlatok?

Gumi, esetleg péniszköpeny mint ármeneti segítség?

Mennyire gyakori az együttlét?

2014. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Igyon előtte pár sört.

Én ha iszok sokkal tovább bírom :-)

Kézzel kielégít legalább?

Vagy kinyal?

2014. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kézzel szájjal ki...de "átmeneti" megoldás. Minden nap együtt voltunk eleinte, most már egyre ritkábban,mert kedvem nincs belekezdeni,mire elkezdeném élvezni,vége is van.Ez szépen lassan leépült köztünk.Gumi lehet megoldás lesz erre,bár mivel babát szeretnénk,érdekes lesz.
2014. jún. 23. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!