Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez kell a mai nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez kell a mai nőknek? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Szóval meglátásom szerint a következők szükségesek ahhoz, hogy férfiként ma esélyed legyen egy csajnál:

-Izmos,kigyúrt kisportolt testalkat (minimum 80-90kg)

-Megfelelő magasság (minimum 180-185, az alatt kisfiú vagy)

-Vasalt, vagy beállított haj

-szedett szemöldök

-Ápolt, sima arcbőr (0 pattanás)

-alapjáraton barnább vagy szolizott bőr

-tetoválás, félkaros tetoválás

-borotvált hónalj, még lábak is esetleg

-fehérített fogak

-márkás ruhák, v-nyakú izompóló

-ékszerek (értékes nyaklánc, fülbevaló, márkás karóra, napszemüveg)

-iphone5

-márkás cipő

-rengeteg pénz, vagyon

-lehetőleg saját lakás, ház

-kocsi- minimum egy jobb mercedes, egy bmw,porsche vagy jaguar


Belső tulajdonságok:

-legyél rosszfiús, bunkó paraszt, lobogtasd meg mindezt a csajok előtt, majd lehetőleg szard le őket, és csak úgy tapadni fognak rád... sajnos ez a helyzet..



2014. júl. 1. 16:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

14-es vagyok: Ha egy képet tudnál küldeni egy olyan férfiról amit te itt leírtál akkor megmondanám hogy kellene vagy sem. De ha jól tudsz rajzolni szívesen megnézném hogy milyenre gondoltál.

Most mindegy hogy nyakláncot hord, vagy nem, vagy milyen ékszer legyen rajta. Annyit elárulok, hogy nem tetszik az a divat ahogy manapság tudnak öltözni a fiatalok. Nem is jönnek be az én korosztályom annyira, bár nem tudom hány éves vagy, de a kérdé alapján szerintem 20 alatti. A mai tinik hódolnak a különböző divatoknak.

2014. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nálam a felsorolt tulajdonságok túlnyomó többsége kimondottan hátrány. Egyedül a "lehetőleg saját lakás"-ra mondtam azt, hogy ez nem hátrány, de nem is létszükséglet. Az összes többi vagy kimondottan taszít (pl. szedett szemöldök, vagy vasalt haj - fúj!!!), vagy teljesen irreleváns.

A felsorolt belső tulajdonságokra meg csak önmagukat leértékelő, szánalmas nők buknak. Ha ilyenre vágysz, akkor akkor meg is érdemled!

2014. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ahogy a kérdést megláttam, sejtettem hogy hosszú bugyuta ömlengést fogok találni arról "mi kell a nőnek". És nem csalódtam ez a sok sz@r amit leírtál valóságtól elrugaszkodott, általánosító és sértően primitív. Komolyan ennyi szabadidőd van, ilyen ostoba elméletekre? Mentél te már nő közelébe vagy csak a médiából sugárzott cicababákra csorgattad a nyálad? Ám legyen, szedjük ízekre:


- izmos kigyúrt kisportolt testalkat: igen mozogjon de csak egészséges szinten és magának semmi se szánalmasabb attól mint mikor másoknak való megfelelésből csinálja valaki


- megfelelő magasság: kinek mi a megfelelő kétlem, hogy a 150 cm-es lányok 2m-es pasit akarnak. Én se fogok hisztizni ha nincs 180cm a pasi.


- Vasalt beállított haj??? wtf ember néz már körül az utcán, komolyan mi a ......bajod van neked?


- szedett szemöldök...te nem vagy normális komolyan


- ápolt sima arcbőr: a borosta és a szakáll számomra nagyon vonzó, nem tetszenek a csupasz csigák


- alapjáraton barnább vagy szolizott bőr: ja ettől adom vissza sugárban a reggelim...


- tetoválás: ha igényes jöhet ha teljes karon van nem tetszik, de alapból jobban preferálom ha nincs.


- borotvált hónaj: nem bánom de tök mindegy - borotvált lábak: ha nem sportoló meg ne lássam.


- fehérített fogak: csak legyen tiszta és ápolt, pont lesz@rom van-e fehérítve vagy nem.


- márkás ruhák, v-nyakú izompóló: oh god no


- ékszerek: What have I done? Komolyan ilyen baromságokat honnan veszel az ékkő utánzat fülbevalóktól nincs undorítóbb dolog egy pasin.


- Iphone 5: Magasról ívesen teszek rá milyen a telefonja


- Rengeteg pénz vagyon: ja ha csak ezeknek van esélye akkor miért jön annyi gyerek szegényebb családból? Vagy miért van annyi hiteles? Vagy miért vannak az egyetemistáknak is és a panelben élőknek is barátnője, felesége?


- Lehetőleg saját lakás ház: Mikor? 30 évesen nem árt legalább egy albérletet felmutatni vagy mire akar majd családot alapítani?


- Kocsi minimum egy jobb merci, bmw, porsche, vagy Jaguár: Eszednél vagy ember!? Hány embernek van MO-n Porsche-ja? Egy 911-es -ből mondjuk bármelyik modell van fogalmad róla mennyibe kerül? Akinek nincs ilyen vagy a felsoroltak közül annak nincs is barátnője mi? Gondolkodj már mielőtt leírsz valamit.

A kocsi előny de nem feltétel és nem határozom meg a márkáját magának legyen jó, van nekem sajátom, dolgozom eltartom magam nem kell engem hurcolászni. (Btw ha már sportkocsi akkor Mazda Rx-8). Érdekes módon eddig exeim közűl egynek volt kocsija.


Lemaradt viszont az intellektus, hogy esze is legyen meg ambíciója és megfelelő önkontrollja, de ha ezek meg is vannak egy működőképes kapcsolathoz kell türelem kompromisszum és tisztelet. Ha meg ne tojja össze magát ha jobban lövök és ne érezze sértésnek ha neki is részt kell vennie a házimunkában.

2014. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

WTF? Mi ez az általánosítás? Ti hol kerestek barátnőt magatoknak? Sokat prostiztatok vagy mi?

Most komolyan azt hiszitek, hogy MINDEN LÁNYNAK METROSZEXUÁLIS (leírtak 1. felének ez a lényege), GAZDAG (leírtak 2. fele) PASI KELL?XDDD Szegények, akkor boldog szingli életet, lúzerek!

2014. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
23-as te megragadtál az 50-es években vagy mi? :D
2014. júl. 1. 19:28
 26/30 anonim ***** válasza:
54%

Visszavágásnak harmatgyenge amit produkálsz kérdező, nem ragadtam meg az 50-es években csak küzdősportolok és szeretek lőni ami sok pasit zavar, bántja a pici lelküket hogy nem érzik férfinak magukat mellettem. Holott nekem nincs bizonyítási kényszerem egyszerűen így szeretek élni.


És mindig is jobban bejöttek a rockerek meg a férfiak mint a metroszexuális pasinak is alig nevezhető valamik. Amit meg te és a hozzád hasonlók itt levágtok, hogy a csajoknak magasak az igényei ezért nincs barátnőtök szimpla felelősség hárítás, gyenge vagy szembenézni magaddal kell keresni valami rajtad kívülálló dolgot amit lehet hibáztatni. Gyáva, gyerekes, és szánalmas hozzáállás. A helyzet az, hogy a jellemben gyenge emberek nem kelendőek szóval ha mindenáron bűnöst akarsz találni először a tükörbe kéne nézned.

2014. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Te nem az ideális férfit jelenítetted meg, hanem egy aláznivaló kötsögöt.

Hosszan most nem válaszolnék, mert megtették sokan, és szerintem úgysem értesz belőle. :D

2014. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
52%

#26:

Respect!

2014. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
59%
Most komolyan, ti nem unjátok még naponta 10-szer feltenni ezt a kérdést és egyéb provokatív változatait? Annyira fárasztó, hogy állandóan csak a nőkben keresitek a hibákat, hogy miért nem kelletek nekik. Már milliószor leírtuk, hogy a cicababáknak meg a plázacicáknak igen, pont ezek kellenek, a normális nőknek meg normális FÉRFI. Soha nem volt olyan pasim, aki vasalta volna a haját, szedte volna a szemöldökét, szőrtelenítette volna a lábát vagy szolizott volna, ez maximum a 15-16 éves kislányoknak jön be meg a már említett nőknek. Nem attól lesz valaki férfias, hogy 190 centi vagy hogy marha gazdag, de nyilván van egy réteg, akinek ez számít, azok meg is érdemlik egymást. Szerinted ha csak az ilyen pasiknak lenne barátnője, akiket leírtál, akkor nem halt volna még ki az emberiség? Inkább nézz egy kicsit magadba is, ne csak a másik nemben keresd a hibákat.
2014. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nagyon nagy hülyeség. Azt el kell ismernem, hogy a magasabb és kicsit testesebb pasikat keresgélem, mert egy alacsony vagy vékony mellett nevetségesen néznék ki...

DE! nem vagyok olyan felszínes, hogy a különböző márkajelzéseket lessem a pasi cuccain. Nevetséges, ha egy fiú több időt tölt a fürdőben, mint egy lány. Nem szeretem, ha a fiúk borotválják magukat az arcukon kívül. A pénz nem számít, szeretném magamnak is megkeresni majd egyszer. Röviden ennyi!


A belső tulajdonságokhoz meg már nem is fűzök semmit, aki tényleg ilyen pasit akar akármilyen kapcsolatra is, az valószínűleg csak egy buta liba, akit teljesen beszippantott a média -.-"

2014. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!