Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy elsőre megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy elsőre megtaláltam az Igazit?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és több mint egy éve van barátom ő az első és úgy érzem az egész életemet Vele szeretném leélni(L)
2010. jan. 5. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Sok boldogságot!

2010. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen. Úgy legyen, szívből kívánom Nektek.
2010. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
lehetségesnek bmi lehetséges :) de kivánok sok boldogságot ha valóban biztos vagy az érzelmeidben :) és persze h ne változzanak meg :)
2010. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Remeljuk igen! Ha igen nagyon ngy szerencsetek van egymassal!!! Kivanom, hogy igy legyen!

Battyamnak a masodik volt ugyan az igazi, de koran 17 eves koraban megtalalta, 23 eve vannak egyutt es ket gyerekuk van.

Nekem a 10. volt aki ferjem lett.

En kevesbe voltam szerencses, most viszont mar annak erzem magam nagyon!

Vigyazzatok egymasra! Es mindig mindent beszeljetek meg, es amugy is beszelgessetek sokat! Regeteget szamit!

2010. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
lehet...minden lehet...de még fiatal vagy....most én is így érzek...és persze szeretném ha így ebben a lelki állapotban érzelmekkel megmaradjon minden sokáig ,végig.... de 2n áll a vásár.... de kívánom h úgylegyen ahogy szeretnéd
2010. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Na akkor egy válasz egy olyan válaszolótól, aki nem amcsi filmeken nevelkedett:

NEM

Előbb-utóbb megunod, nem lesz már olyan nagy szám, vagy a barátod fog megunni és félrekefélni, és majd összevesztek, vagy valami, de nem valószínű, hogy 20 év múlva vele leszel.

De ha igen, nyugodtan írj egy PM-et.

2010. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
en is azt hittem.. aztan tengeren megismerkedett egy csajjal. most csak azért vok vele, h visszaadjam, és h ő is ugy szenvedjen, mint en.
2010. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha reális akarok maradni akkor: majdnem száz százalék hogy nem ő az igazi... főleg ha az első. Megfogjátok unni, elő fog jönni, hogy de jó lenne mással is. Nálunk is előjött, 3 év után, így szakítottunk. Sajnos nem olyan világot élünk, hogy az elsővel éljük le az életünket.


Rózsaszín ködös verzió: Igen! ő az igazi! vele fogod leélni az életed! sok boldogságot!:)

2010. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! attól mert valakinek volt rossz élménye ilyen ügyben, másnak még lehet jó...

Mi nem olyanok vagyunk mint a mai fiatalok 90%a...

2010. jan. 5. 22:29
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi sem voltunk olyanok, mégis vége lett:) de szorítok nektek:)
2010. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!