Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos mennyire normális, hogy ez engem mocskosul idegesít?

Figyelt kérdés

Szóval ideköltöztem a barátnőmhöz pénzügyi okokból. Így megspóroljuk a lakbért.

Az anyja lakik itt meg a testvérei.

De amúgy amíg nálunk laktunk (mindketten) rendszeresen szinte minden nap elmentünk valahova. Éltük az életünket, most pár hete beszorultunk, mert apró felújítások miatt elfogyott a pénz. Nos.


A barátnőm nővére összejött valami gyerekkel. Állítólag munkája is van.

Na a srác a barátnőm nővérével minden délután itt hawaaiozik, zaklatják a kutyát, rohangálnak a kertben, használják a medencét is amit mi vettünk.


Engem igazából azért zavar, mert szerintem ez a terület még nem alkalmas arra, hogy itt vadidegenek hawaiiozzanak és nem igazán értem mi olyan k...va jó ezen. Mi is csak kényszerből vagyunk itt, ráadásul úgy, hogy én itt élek. (tehát itt élem a mindennapi életem) zavar, hogy más idejön bohóckodni és a pofámba bámul, röhög, beb@ssza magát a medencébe amit én pucolok ki minden nap, lezabálja a paradicsomot amit mi ültettünk.


Szóval oké, hogy ő is itt lakik és azt hoz ide amit akar, de ez nem egy vidámpark. Kezd nagyon elegem lenni.


2014. júl. 1. 18:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ez aranyos :) mmmmarmint a tervetek :) A csaj eleg primitivnek latszik, szoval nem erdemes foglalkozni vele. Es egy kerdes: Most akkor ez egy ket generacios haz? vagy ikerhaz? vagy hogy erted hogy a ti lakreszetek?
2014. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, fogd fel úgy, mint egy ikerházat.

Gyakorlatilag egy hosszú parasztház, de nagyon öko, vastag falai vannak, szép nagy kertje van, nekem tetszik.

Na a hosszú ház eleje lakott, a vége lakatlan. A lakatlan végben volt egy nagyobb lakrész, kéménnyel. Na oda vettünk egy kandallót, becsatornáztuk és egy kis kolesszoba szerű lakrészt kezdtünk el építeni, már az utolsó simítások vannak hátra. Ami nagyon drága volt az a kandalló, a nyílászáró, és a csatornázás, de a többi aprópénz és nagyjából kész is vagyunk vele.


Az albérlet sokkal rosszabb lett volna.

Cserébe a kert elláthat minket (és amilyen jó itt a föld szerintem az egész családot) paradicsommal, gyümölcsökkel, stb. Jó a levegő, csönd van, és kevés energiával is kényelmesen élhetünk. Hát ez a "terv"

2014. júl. 1. 19:38
 23/25 anonim ***** válasza:
kérdező! :D elképesztő pali vagy!:D hány éves vagy? :D
2014. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: teljes jóindulatból kérdezem! :D
2014. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

szia! teljesen megtudlak érteni. nálunk is hasonló a helyzet, csak itt az van h bátyám barátnője jól belakta a házunkat úgy, h mikor összejöttek a lány már ide pofátlankodott egy kérdezés nélkül, mert az de természetes dolog h a pár hetes barátjához ő oda költözik CSAK MERT otthon a saját családja utálja a lányt ( nem véletlenül), természetesen mindezt úgy, h SEMMIT NEM FIZET a lány, se a rezsibe nem száll be se kajába főzni mosni NEM TUD, meg rohadt lusta. de elvárja h a napi kis energia itala meg legyen véve különben jön a hiszti. a legszebb h egy igénytelen szar a nő és a bátyámat is azzá teszi. 1 évig csinálta ezt h itt élt anélkül h bármiben is segitene. most végre talált munkát (helyesbitek találtak neki, mert ő magától ezért se tett semmit) most meg jön az a kifogás h ő azért nem száll be a házi munkába mert DOLGOZIK és mire haza ér hűű de nagyon fáradt :)


úgyhogy kezet foghatunk :)

2014. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!