Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (lány-lány kapcsolat)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lány-lány kapcsolat)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy van egy párom aki szintén lány. 3hónapja vagyunk együtt és a páromnak van egy barátnője aki számára csak egy jó barát és már egy ideje ismerik egymást. Ez a barátnője viszont szerelmes a páromba. A párom el is mondta neki is és nekem is, hogy ő nem viszonozza a csaj érzelmeit, mert engem szeret. Találkozni nem tudnának, mert az ország másik felébe lakik az a csaj. Ez eddig oké is, de engem rohadtul zavar, hogy egyáltalán valaki más így gondol a páromra és mindennap beszelgetnek, a csaj folyamatosan írja neki, hogy mennyire szereti és mennyire hiányzik neki, mindig hisztizik neki, hogy ha nem fognak beszélgetni meg ilyenek. Nagyon zavar ez engem és nem tudom mit tegyek. Iszonyatosan féltékeny vagyok ilyenkor és ezt tudja a párom is. Azt meg nem akarom mondani neki, hogy ne beszéljen vele, mert nem akarom megmondani neki, hogy mit csinálhat. Mit tegyek?

18l



2014. júl. 1. 18:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A párom említette már, hogy a csaj mondta neki, hogy úgy érzi eltávolodtak egymástól, nem ugyanolyan a kapcsolatuk mint régen. És azt is mondta már, hogy néha unja a csaj hisztijét. A csaj meg sajnáltatja magát mindenhogyan, a világfájdalmát közzéteszi, hogy mindenki lássa és sokszor el is éri, hogy a párom sajnálja őt és bűntudatot érezzen amiatt, hogy a csaj úgymond miatta szenved.
2014. júl. 1. 19:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolod kicsit furának ezt a szitut? A csaj mégis mivel tudja magát sajnáltatni, ha nem is voltak soha együtt? Még akkor is furcsa lenne ha jártak volna korábban.
2014. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor ez magatol meg fog oldodni, csak ido kerdese:)
2014. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :)
2014. júl. 2. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!