Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsen valaki! Én ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki! Én ezt már nem bírom! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátom úgy viselkedik velem mint aki nem is ismer szinte,nem köszön a telefonba ha felhívom,meg bunkón és flegmán beszél velem,de csak akkor van ez így ha ott van valamelyik haverja.

De akkor is..azért köszönni köszönhetne..

Nekem viszont ez nagyon rosszul esik,borzasztóüan érzem magam már hetek óta,és az a legrosszabb,hogy próbálom elfelejteni,de látom minden nap..és így nagyon nehéz..valaki adjon tanácsot kérlek titeket! :(


2014. júl. 1. 19:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ha nincsen ott egyik haverja sem akkor nagyon kedves,normális,aranyos.

De ha ott van valamelyik akkor előjön ez a bunkó énje,és ez zavar.

2014. júl. 1. 19:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne viselkedjen így, vagy ennek vége.
2014. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a segítséget :)
2014. júl. 1. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!