Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha azzal "vigasztalom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha azzal "vigasztalom" magam, mert nincs párom, hogy úgyse lennék jó barátnő?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem te egy csodálatos barátnő lennél, és jó feleség! :)
2014. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen baj mivel ezzel a kijelentéssel rombolod az önértékelésedet, önbecslésedet.
2014. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is :)
2014. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj én is ezzel küszködöm csak forditva F/22 nyilván baj és magasak az elvárások?
2014. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(harmas vagyok --> szerintem is jo baratno es tokeletes feleseg lennel )
2014. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség! vonzás törvénye: azt vonzod be amire gondolsz. ha azt gondolod és mondogatod, hogy rossz barátnő lennél akkor az is leszel, ha egyáltalán lesz valakid. negatív dolgokat ne sulykolj magadba, káros!
2014. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
hát ilyen felfogással esélyes h nem is lesz.
2014. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!