Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egyéves kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyéves kapcsolatban a megcsalás megbocsátható?

Figyelt kérdés
Megcsalás alatt nem csókot értek, hanem szexuális együttlétet. 1-szeri alkalom.
2014. júl. 4. 00:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha szeretném, én megbocsájtanák neki...

De ha a legkisebb nyomát is látnám h előfog fordulni legközelebb is ilyen dobnám a pics**a

2014. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tanult belőle és soha többé nem fog ilyet tenni, viszont a bizalmadat nehezen szerzi vissza.
2014. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kívánom neked azt az érzést, amit akkor él át az ember, ha a barátnője (aki hajlamos a megcsalásra) elmegy nélküle bulizni az isten tudja hova. Aztán te meg rágod a kefét egész éjjel, hogy vajon mi az Istent művelhet addig, amíg nem vagytok együtt...


Szerintem szakíts vele, mert az idegeid fognak erre rámenni. Aki egyszer képes volt rá, az többször meg fogja tenni; és így, ha megbocsátasz tudni fogja, hogy büntetlenül megteheti veled.

2014. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem
2014. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ezzel tudja az ember legjobban megalázni a másik embert.

Soha nem tudnám megbocsájtani senkinek, akármilyen legyen a helyzet.

2014. júl. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Megbocsathato. Mindenki a sajat kuszobehez merheti,hogy megbocsat-e vagy sem . En (is) megbocsatottam a paromnak es azota is hibatlanul mukodik a kapcsolat . Mondjuk nem kis megprobaltatas,azt elismerem .
2014. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha csak testi a megcsalás, akkor könnyedén megbocsátható. Ha érzelmi a megcsalás, akkor érdemes elbúcsúzni egymástól.
2014. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
51%
A megcsalás az megcsalás. Semmi variációja nem bocsátható meg!!!
2014. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nincs különbség érzelmi és testi megcsalás között... Akkor jön létre a szexuális együttlét valaki mással, ha érzelmileg nem stabil a párkapcsolat. Akkor pedig már teljesen mindegy, hogy mi az indíték, vagy mi a végkimenetel... Ahol felüti a fejét a megcsalás, ott már nincs min rágódni szerintem. Nem is az a kérdés, hogy megbocsátható-e, mert mindent meg lehet bocsátani, idővel... A kérdés inkább az, hogy érdemes-e "túllépni" rajta, és folytatni a párkapcsolatot, mint ha mi sem történt volna...

Ha igazán elégedett lenne két ember egymással, és igazán szeretnék egymást, egyiküknek sem jutna eszébe másnál keresni a boldogságot vagy a kielégülést.

Inkább a kapcsolatotokról kellene beszélgetnetek, nem a megcsalásról.


Ne haragudj, hogy nem adtam konkrét választ, de ezt a kérdést nektek magatoknak kell rendezni.


(28/L)

2014. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
53%
Ha egyszeri alkalom volt, és a barátnőd bánja, és tesz azért, hogy Megoldjátok akkor bocsájtsd meg neki!
2014. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!