Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? (lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 7 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki 21 éves. Ő elveszitette a munkáját februárban, de áprilisban talált újat, emiatt kevesebb fizetést is kap/kapott. Amikor több pénze volt elmentünk helyekre, vásárolni, több szabadidőnk volt mint most: Barátomnak az elmúlt hetekben kajára sem volt pénze, mindig én segitettem ki, amivel persze egyáltalán nincs gond, csak úgy érzem a munkája elvette a szabadidejét:/ Mostanában néha megántjuk egymást, de még mindig érzem közöttünk azt a bizonyos vonzalmat, és tudom hogy szerelmes belém, de néha kételkedek...mert van olyan hogy nem tud mit enni, és akkor kicsit kattant, kicsit agresszivabb a kelleténél, mármint megbánt dolgokkal, de nem erőszakos. Pár nap múlva 100ezres fizetést fog kapni a túlórák miatt, és azt mondja hogy akkor elvisz engem Balatonra, meg majd elmegyünk egy puccos étterembe, stb...szóval tervezi velem a kis életét. Néha kételkedem hogy szeret, mert mostanában tényleg nagy sz*rban volt, és úgy éreztem hogy elhanyagolt:S szerintetek?
2014. júl. 4. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A barátodnak nincs mit ennie és neked az a legnagyobb bajod, hogy most nem jártok annyit el és nem foglalkozik veled annyit? :S

Szerintem teljesen érthető, hogy kicsit kikészült.

Nem hiszem, hogy az lenne a legfontosabb, hogy hova jártok, mire költötök (nyaralás, vásárlás). Ha szeretünk valakit, akkor azzal, akkor is jó, ha csak úgy simán együtt vagytok. Egyébként meg sok ingyenes program is van.

2014. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért azt nem értem, hogy ha valakinek 100 e Ft a fizetés és 20 e az albérlet, akkor hogy marad belőle 80 e :)

Se rezsi, se kaja, se semmi. Így már értem, hogy miért éhes és ingerült :DDD

2014. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ajjj istenem, a rezsi a 20ezer ft, a többi kaja, meg minden :D egyébkétn nem azt irtam h bárcsak elvinne étterembe stb-...engem kurv*ra nem érdekel a pénz, csak egy kérdés volt, amire értelmes válaszokat kértem, ha már bizonytalan voltam a dolgokba
2014. júl. 4. 09:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért elbizonytalanodni mert ilyen helyzetben van, és úgy érzed emiatt nem szeret nagy butaság. Annak kell örülni hogy lett munkája, az elején mindig nehéz. Majd ha dolgozol te is megérted.
2014. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!