Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha semmi jelentősége, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmi jelentősége, miért hazudott nekem? (Hosszabb történet! )

Figyelt kérdés

Előre köszönöm annak aki elolvassa és annak aki segít is!

A barátom mostanság elég furán viselkedett, ami okot adott nekem a be is igazolódott gyanakvásomra, h egy másik csaj is van kapcsolatunkban. Neten a közös profilunkat lecserélte, ami elejével úgy gondoltam, h hát ok, nem kell fent lenni mindenhol közösen. Na de az, h már a telefonjából is levette a képemet, a folyamatos telefondugdosás és lehalkítása már elég okot adott az aggodalomra... Már a kétségbeesésemben átnéztem a telefonját is, de semmit nem találtam, de persze ez tudtam h semmit nem jelent. Folyamatosan láttam rajta, h gyötri őt a lelkiismeret furdalás... Nem tudott a szemembe nézni rendesen stb. Pár napja leültünk, h tisztázzuk a kapcsolatunkat és a mostani helyzetet és bevallotta, h ráírt arra a csajra akivel előttem akart járni és elmentek egy kávéra is, ami neki semmit nem jelentett csak egy beszélgetést és megesküdött (Amit sosem szokott), h semmi se történt köztük. Az irkálásuk 5 napig tartott állítólag.

Hiába, h őszinte volt velem, úgy érzem akkor is becsapott engem, mert úgy gondolom, h ha annyira "semmi jelentősége" nem volt a találkozásnak, akkor előtte miért nem mondta el nekem? Válasz erre: "Mert féltem, h kiborulsz erre!"-Ami nem igaz!! Mondtam a barátomnak, h ha ennyire jóba vannak csak akkor megszeretném őt ismerni, de a barátom hevesen ellenkezett és kérlelte egyfolytában, h neten még csak rá se írjak. Konkrét magyarázatot nem kaptam, h miért ne,csak annyit, h "mert ne!"...

Úgy érzem, h a bizalmam felé megtört és üldözési mániám van. Folyton azt gondolom, ha nem ír nekem neten v vmi, h "Biztosan vele ír..." és ettől teljesen összetörök. Érezteti, h engem szeret meg folyton mondja, h ha nem szeretne, akkor nem is lenne velem, de valahogy ez engem nem nyugtat meg. Én is szeretem őt és szeretnék túljutni ezeken a kételyeken de nem tudom, h h tegyem.. Valaki valami tanácsot tud adni? Vagy ha már vele akarok maradni, akkor törődjek bele a történtekbe?! :/ Köszönöm! 21/L,F


2014. júl. 4. 08:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pontosan! Ez az ami nekem nagyon nem tiszta... :) Fogalmam sincs, h akkor miért pont engem választott! De most azonnal rá is írok a csajra.. nem fogok várni!
2014. júl. 4. 18:22
 12/15 A kérdező kommentje:
Írtam a csajnak! Vissza írta, h ő ebből az egészből ki akar maradni mert ami köztünk van az nem rá tartozik és annyit fűz csak hozzá, h az ő lelkiismerete tiszta és soha nem történt köztük semmi! :) Picit megnyugtató! De ha ennyi, akkor miért nem akarta h ráírjak? :)
2014. júl. 4. 19:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Hmm.. hát ez érdekes..
2014. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet bepróbálkozott a barátod, a csaj meg visszautasította? Nem tudom mit higgyek, de nem is feladatom rémelméleteket gyártani. Remélem rendbe jönnek a dolgok nálatok!
2014. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Beszéltem a legjobb barátnőmmel és azt mondta, h ő is volt ilyen helyzetbe mint most a barátom van. A barátnőm azt mondta, h ő is kijárkált a barátja mellett egy másik gyerekkel, csupán azért, mert izgalmasnak találta és jól esett neki, h valaki más is körül rajongja őt, aki úgymond idegen (állítólag ő ez mellett szerette a barátját) de ő aztán elgondolkodott és átgondolta, h mit kockáztat, h mije van és lezárta ezt a találkozgatást, mert rájött, h az egész nem ér ennyit, h elvessze azt akit valóban szeret. Szerinte a barátom is ugyan ezen a szakaszon megy keresztül, csak ő érzékenyebben viseli a dolgokat és össze van még zavarodva.

Ahogy a barátnőm mesélte,h a "románc" közben akaratán kívül h viselkedett a barátjával (kevés bújás, kevés "szeretlek" kimondása), úgy én is észrevettem az ijesztő hasonlóságot. A barátom is azóta szinte nem is mondja, h szeretlek, ha én nem bújok akkor ő sem... Szóval igaza lehet, ez mindent megmagyaráz.

De én úgy gondolom, h ez nem kifogás, mert aki valóban szereti a másikat, annak nincs szüksége más nő/férfi nyálcsorgatására, hanem a párja véleményére ad a leginkább és neki akar a leginkább tetszeni és nem másnak...

2014. júl. 4. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!