Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 25 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 25 évesen még mindig nem akarok felnőni? 25f

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 22:33
1 2
 11/19 anonim válasza:
A pasim 30 éves de még mindig nem nőtt fel..!! Nem baj..!!
2014. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
illetve az egyetemi élet is hiányzik, viszont van még kedvem hozzá, szval lehet munka mellett még egy diplomát is csinálok... :)
2014. júl. 4. 23:07
 13/19 anonim ***** válasza:

Csinálj mindent, én most az ET-t fogom nézni, hazahazahaza...

és húzok aludni...

Ne hagyd hogy valaki elvegye azt ami a Tiéd, a jó kedvedet, és az álmaidat, egy nő se ér annyit, azért mert nekik nincs életük, nincs amit szívből szeretnének, ne Te legyél már a hibás..

Ló éjt! :))

2014. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
XD
2014. júl. 4. 23:18
 15/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk kérdező ha ügyesebb vagy akkor valószínűleg te is tapasztalod, hogy ez nem annyira döntés kérdése.


Persze lehet tudatosan tenni a "felnőttségért" de ha te ilyen vagy akkor ilyen, ez picit komplikáltabb. Főleg ha komolyan bele akarnák keverni a pszichológiás dolgokat, pl. ugye a döntés hozás, felelősség vállalás, önállóság (amikből egyik se abban merül ki hogy van munkád, és esetleg néha elmosogatsz)


szóval nem hiszem hogy gáz. Ma már szerintem úgyis baromira elmosódott a határ. Persze amúgy se kell feltétlen korhoz kötni, de szerintem manapság már még annyira se.


Ahogy te élni akarsz úgy csináld. Jó persze mondom most itt sok mindenbe belelehet kötni, pl. mondjuk te kitalálod hogy neked úgy jó, hogy full mocsokban élsz. Jó hát okéé, csak azért vannak határok. Szóval előbb utóbb azért úgyis utolérnek ezek a dolgok, akkor meg képtelen leszel szembe nézni velük, ha korábban nem is.


Aztán remélhetőleg, nem omlasz össze az új teher alatt

2014. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

De pl én se tartom magam felnőttnek. Sőt pont nem rég lett új munkám (26 vagyok amúgy),, ééés hát egy felnőttnek gondolom nem így kéne viselnie a változást.


Szóval na, nekem nehéz. Megszoktam a társaságot stb, azt most "hiányoznak", meg úgy az egész. Amúgy pont most gondolkoztam ezen pár órája, hogy lehet gyerekkoromban sok minden kimaradt, amitől közelebb kerültem volna a felnőttséghez. De hát ez van. Nem hiszem hogy gáz. Amúgy se nagyon tudsz vele mit tenni, max próbálsz viselkedni, de ha nem megy, azt úgyse tudod magadra erőszakolni.

2014. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nem gáz. Én 24 évesen, lány létemre nem érzek semmiféle családalapító gondolatot. Anyám is mutogat kisbabákról fotókat, más is megkérdezi, hogy minek szedek fogamzásgátlót. Én egyszerűen rosszul vagyok, még a gondolattól is, hogy egyszer gyereket vállaljak, szüljek, és a házasság sem hoz lázba. Ha most megkérné valaki a kezemet, és azt mondaná, hogy szüljek neki gyereket, hát szerintem sokkot kapnék. Nem tudnék mit mondani, valószínűleg elfutnék a Balatonig:D
2014. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia


Nahát, mint ha csak én írtam volna ki a kérdést :)

24 éves vagyok. Egyetemre járok. Eszem ágában sincs felnőni. A szüleimmel élek és nekem ez tök jól van így.


Bár nagyon érdekel a szakmám és szeretnék minél többet tanulni, továbbtanulni, MSc-re menni meg a későbbiekben Phd-ra is, semmi kedvem felnőtté válni. Ha munkáról van szó, inkább ott tudnám jól érezni magam, ha valahogy az egyetemen belül csinálhatnék valamit. Nem szeretem a munkahelyek világát. Kiráz a hideg a mindennapos ing+zakó kombótól, a hivatalos légkörtől, ahol mindenki felnőttesen beszél és viselkedik és minden mozdulata olyan felnőttes.


Nagyon jól elvagyok a hobbijaimmal. Szeretek gyerekesen viselkedni. Öltözékben is inkább rajzfilmfigurás meg színes dolgok amik tetszenek.


Nem szeretem a bulikat meg a szórakozóhelyeket, viszont minden ami sport, az jöhet :)


Nem tagadom, a szüleim nagyon sokat segítenek. Lényegében eltartanak. Viszont úgy érzem, tudnék magamról gondoskodni, ha szükség lenne rá. A felelősségvállalással sem hiszem, hogy problémám lenne. Úgy gondolom, hogy tudnék felelősséget vállalni, ha kellene. Viszont egyelőre (jó darabig) inkább kerülöm a felelősségvállalást.


Szeretek játszani, videójátékokat is meg a valós életben is, hülyéskedni, stb. Ugyanakkor elég nyitott vagyok a világra, minden érdekel. Szerintem sok olyan témával foglalkozom, amivel más, komoly felnőttek nem.


Nem érzem magam felnőttnek és nem is akarok az lenni

2014. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek besavanyodni. Én se érzem magam fenőttnek. 23/L
2014. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!