Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre akarom tenni a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre akarom tenni a kapcsolatát! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Az exemről van szó. Több éve szakítottunk. Azóta nem is beszéltünk. Mostanában megkeresett. Ölelgetett puszilgatott mondta hogy mennyire sajnálja hogy anno szétmentünk. És most jön a csavar a történetben. Neki van 1éve kapcsolata. Ezt eleinte titkolta. Majd mondta hogy igen. A csaj mos főz rá. Megint találkoztunk elkezdett volna ölelgetni de leállítottam. Kérdeztem hogy nincs lelkiismeretfurdalása? Azt mondta hogy nincs. Tönkre akarom tenni a kapcsolatát egyrészt sajnálom a csajt. Másrészt nagyon szeretném ha 2 szék közül a földre esne. Nagyon megérdemelné.
2014. júl. 5. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vedd fel telefonra vagy valamire azt , hogy mirol beszéltek.. aztán mutasd meg a barátnojének ennyi..
2014. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is megérdemelné, hogy a barátnője tudjon erről, mivel hazugságban él, még ki tudja meddig, ha nem tudja meg. Az ő helyében én "örülnék", ha elmondanád. Írogass vele fészbukon ilyen dolgokról, aztán küldd el a barátnőjének a képernyőfotót.
2014. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gabriell88 ***** válasza:

10-es hozzászóló..Ezen a szövegen amit pukkád mondott, majd meghaltam a röhögéstől...még a könnyem is kijött :D


Kedves kérdező!Nem ér ez az ember annyit, hogy te energiát fecsérelj rá.Hidd el.

2014. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 gabriell88 ***** válasza:
*apukád
2014. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves gabriell88!

:D

Imádom, ilyen helyzetekben hüjjének tettetni magam, ha nincs okos megoldás, tuti bejön, egyszerűen imádom, majd meg veszek érte, mikor azt mondják Á-ez egy elmebeteg hagyd a f..ancba!

És csalódottan elkullognak..

Mert hát nincs mit kezdeni velem, jó csel érdemes alkalmazni.. :DD

2014. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vedd fel hangfelvètelre, hogy megkérdezed: Komolyan nincs lelkiismeretfurdalásod? Neked barátnőd van!

Aztán a válasz ,,Nem."-et is. Bemutatni a batátnőjének, és kész :D Egy széke sincsen a gyereknek x3

2014. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jol csinálja utolsó Én már rengeteg kapcsolatot tönkretettem igy. Pl. egy exemét is aki miatt majnem pszicchiátriára kerültem
2015. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!