Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig olyanba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyanba szeretek bele aki nemlehet az enyém?

Figyelt kérdés
Nem ilyen nagy beképzelt cicababákról beszélek vagy híresség vagy ilyesmi hanem tök átlagos normális lányokról és annyira fáj mikor kiderül h nemlehet semmi közöttünk :S Midenki csak a nagy bunkó pasikat keresi? Aki normális jófej és nemveri át őket és tud szeretni az nemjó? Szerintem inkább hagyom ugyselesz újra soha bnőm......Most jön az a szöveg hogy álljak hozzá pozitívan stb...hát ezek után valahogy nincs erőm hozzá...
2010. jan. 6. 17:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Beszéltem barátnőjével is ő aztmondta h mondjam el neki mivan stb aztán majd kiderül.....de mondta h ő nemszól ebbe bele...
2010. jan. 6. 20:46
 22/25 A kérdező kommentje:
De majd bnőjétöl kiderül mivan,mert én msnről ismerem bnőjét és majd kiderül van egy elég okos ötlete h lehet kideríteni miisvan :P
2010. jan. 6. 21:09
 23/25 anonim ***** válasza:

Rengeteg minden lehet, az alapján, amit elmondtál. Mind a konkrét lánnyal, mind általában a lányokkal.


Ha igaz az, hogy "szeretne végre szerelmes lenni", az utalhat például arra, hogy szeretne megélni egy ilyen igazi mesebeli szerelemelsőlátásra-izét. Arra nyilván nincs lehetőséged, hiszen már ismered. De ha tényleg jól összeilletek, akkor ennek ellenére is összejöhettek, legfeljebb ki kell gyógyítanod ebből a gyerekes álmodozásból.


Attól is függ, hogy te mennyire akarod, és mennyire vagy képes rá. (Persze ez nem verseny.) Ha nem jön össze, az nem jelenti azt, hogy defektes lennél. Így alakult. Eddig is így alakult, de a jövő még bizonytalan, ebből még bármi lehet.

2010. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jaj te nagyon rendes srác lehetsz ^^ ez a csaj nem tudja mit hagy ki. Amúgy én sem értem miért mindig ilyen pasikba szeretnek bele a lányok ... bnőm is MINDIG! (de ez már vicces XD) én nem a külseje miatt szeretem a srácot, hanem a tulajdonságai miatt :) amúgy egy nap majd találni fogsz valakit, aki azért szeret :) hidd el.
2010. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Hátt....fogjuk rá hogy rendes attólfügg kinek mi az :P

De hogy az a nap mikor jön el.......

2010. jan. 7. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!