Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig olyanba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyanba szeretek bele aki nemlehet az enyém?

Figyelt kérdés
Nem ilyen nagy beképzelt cicababákról beszélek vagy híresség vagy ilyesmi hanem tök átlagos normális lányokról és annyira fáj mikor kiderül h nemlehet semmi közöttünk :S Midenki csak a nagy bunkó pasikat keresi? Aki normális jófej és nemveri át őket és tud szeretni az nemjó? Szerintem inkább hagyom ugyselesz újra soha bnőm......Most jön az a szöveg hogy álljak hozzá pozitívan stb...hát ezek után valahogy nincs erőm hozzá...
2010. jan. 6. 17:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hátt.... az tény hogy a volt barátja egy utolsó szemét alak de ő mégis kitartott mellet 14hónapig amin csodálkozok de azóta volt már egy hónapos kapcsolata de itt ő szakított.....aztmondta hogy szeretne végre már szerelmes lenni már olyan rég volt.....Ezzel pedig nemlehet semmit kezdeni....pedig mit megnem adnék érte.....
2010. jan. 6. 17:52
 12/25 anonim ***** válasza:
Megértelek (: én is egy olyanba szerettem bele...de azért az én esetem azért más (rosszabb) :D amúgy én utálom a nagymenő és bunkó pasikat!
2010. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Pont azaz hogy én nemvagyok az márpedig a legtöbb csajnak azkell.....
2010. jan. 6. 18:23
 14/25 anonim válasza:
Élőben azért viselkedik úgy ahogy, mert azt várja h Te kezdeményezz szvsz. Bátorság :D menni fog :)
2010. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó amit ide leírtál,hogy mit érzel a lány iránt. Itt az az egy nagy baj van, hogy valahol te is félész a csalódástól. Szerintem menj oda hozzá és ha már csak a felét mondod el neki, mint amit ide írtál, h bmit megtennél....stb...stb. akk sikered lesz. Ha meg nem akk ő nem az a típus aki az "érzelmesebb" fiúkra bukik.

Sok sikert!

2010. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kikéne deríteni hogy egyáltalán mitgondol rólam stb helyesnektart-e vsgy nemtudom..... Lehet kéne beszélnem bnőjével hogy tudakozza meg finomba........


Amugy hátt... élőbe szerintem nemtudnám neki elmondani amit itt leírtam..... élőben másabbul viselkedik mint msnen..... msnen sokkal érzelmesebb őis.....

2010. jan. 6. 19:21
 17/25 anonim válasza:

18:50-es

élőben természetes, hogy máshogy viselkedik, msn-en mindenki bátrabb. Nekem is így volt az egyik barátnőmmel, msn-en mindent lemert írni, de élőben csendeskésebb volt :).

2010. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hát ő élőben sem fogja magát vissza xD Annyit beszél hogy szinte szólni nemtudok mit mert nincs mikor :D Csak nem olyakról beszélünk és elég érdekes lenne témána hozni.....
2010. jan. 6. 19:44
 19/25 A kérdező kommentje:
témába*
2010. jan. 6. 20:25
 20/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legrosszabb bevonni egy 3. személyt.Főleg ha az ő barátnője.Légy férfi állj oda elé, hívd el vhova mondjuk forró csokit inni vagy amit akar nem az a lényeg. Mikor 4szem közt vagytok akk mondd meg neki nyíltan, hogy azért hívtad ide mert szeretnél mondani neki vmit. pl.Nagyon kedvellek és szeretném ha elmélyítenék a kapcsolatunk.stb stb hidd el az őszínteséget mindennél jobban díjjazzák. Ha esetleg nemet mondd akk is barátok maradtok de ettől még nem dől össze a világ. Annyi "hal" van a tengerben. Ha nem ő akkor majd jön más aki a tiéd lesz.Ne add fel sose! Sok sikert!
2010. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!