Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám szerint 23 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint 23 évesen már nem vagyok fiatal és már soha nem fogok tudni kialakítani komoly kapcsolatot ha már eddig nem tudtam. Így igaz? L

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 20:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még a régi idők szerint él, és ilyen téren nem él a jelenben.

Anno édesanyám is 23 évesen házasodott meg és lett gyermeke.


De amúgy 23 év....sokan akkor fejezik be a fősulit vagy egyetemet...

2014. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire tudsz komoly kapcsolatot kialakítani, nem a korodtól függ. A "kapcsolatérettségedet" viszont csak személyes felmérés útján tudnám megítélni. Ha érdekel a dolog, írj nyugodtam rám!
2014. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nekem már voltak rövidebb ideig tartó kapcsolataim amikben a szex nem került szóba.
2014. júl. 5. 20:50
 14/24 anonim ***** válasza:

Jaaaj, de utálom ezt a hozzáállást! Nem bántásból, de leginkább a vidékiekre jellemző ez a buta hozzáállás. Félreértés ne essék, én is vidéki vagyok, és most nem őket szólom le, de én sokkal több ilyen gondolkodásmódot tapasztaltam a kisvárosi emberek között, mint a nagyvárosokban. Szerencsére a szüleim nem így állnak a témához, de az egyik tatámat többször is helyre kellett tennem, hogy azért, mert még nem vagyok férjnél (25 évesen) még ne temessen már, ha nem muszáj...

Ne foglalkozz ezzel...szólj rájuk, mond el, hogy felnőtt vagy, és köszönöd a remek tanácsot, de legközelebb majd akkor adjanak, ha kéred is! Remélhetőleg venni fogják a lapot!

L

2014. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Miért nem vagyok vénylány 23 évesen?
2014. júl. 5. 21:05
 16/24 anonim ***** válasza:

Mivan??

Vénlány 23 évesen?

Ha te 23 évesen az vagy akkor az én életemnek már vége...

2014. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Anyád elßaszott élete, nem a te életed. Szard le, és legyél önálló, nem kell mindenről tudnia. Nyiss mások felé bátran.
2014. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

a vénlány kifejezés abból a korból származik amikor már 16 évesen simán férjhez adták a lányokat. Egy 20-25 éves lánynak illett férjnél lennie. Ez a kor elmúlt jó régen, tragikus, hogy még van aki ebben él.

Éld az életedet a korunknak megfelelően és akik nem képesek ezt megugrani szellemileg azzal ne foglalkozz.


De tény, hogy nem baj ha már ismerkedsz :)

2014. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23 évesen még nemhogy vén nem vagy, hanem még egészen fiatal. Ne magához hasonlítgassa magát, akkor az volt a normális, ez meg a te életed, a te tempóddal, ne érdekeljen hogy más mit mond. Elég butaság ez a hozzáállás a részéről.
2014. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Vénlány XDD

Ne nevettes. :D

2014. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!